Olta Gixhari ngre fustanin, tregon mrekullinë mes këmbëve…

legjenda

Tetova
Ajo është një nga aktoret më të guximshme të njohura në vend.Olta Gixhari nuk i ka kursyer kurrë reklamimet e trupit të saj. Tashmë njihet si një nga vajzat më lozonjare por dhe më sexy të skenës. Ajo ia del të tërheqë vëmendjen gjithmonë me publikimet e saj. Një herë zbulon pak më shumë seç duhet nga mesi e sipër ose del pa të brendsh nga mesi e poshtë. Po ç’rëndësi ka kjo, të gjithë djemtë vrapojnë me kërshëri pas saj dhe për më tepër zgjon zilinë e femrave, që më së shumti e cilësonë si një lozonjare mëndjelehtë, tipike ‘bionde’. Këtë herë Olta ka servirur sërish diçka nga vetja për ndjekësit e saj, që me siguri u ka hapur oreksin me këtë ekspozim dinjitoz./ Gazeta Express/olta-gixhari2017.jpghttp://botapress.info/
 

Attachments

  • olta-gixhari2017.jpg
    olta-gixhari2017.jpg
    53 KB · Shikime: 0
Top