• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Opozita e re”, betohen në Kuvend shtatë deputetët e rinj

Hera

Antarë i Respektuar
[h=1]“Opozita e re”, betohen në Kuvend shtatë deputetët e rinj[/h] 13 March 2019
0
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka hapur seancën parlamentare me ceremoninë e betimit të 7 deputetëve të rinj që do të përfaqësojnë opozitën.

Pas leximit të tekstit të betimit, ata janë ngritur në këmbë njeri pas tjetrit dhe kanë thënë: “Betohem!”.
 
Top