• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Oriz me fileto pule

Arfenilla

Themelues i Forumit
Do e pregadis ket ushqim patjeter...flm shum netflix
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
netfix faleminderit, por ket recept e di vet :D .........por ti me trego keto puçurkat? Une e di qe skan vitamine fare.... edhe nuk di pse kuzhina nuk i menjanon prej perdorimi? Ke pergjigjje ti? Cfare mendon per to?
 

netflix

Anëtar i ri
netfix faleminderit, por ket recept e di vet :D .........por ti me trego keto puçurkat? Une e di qe skan vitamine fare.... edhe nuk di pse kuzhina nuk i menjanon prej perdorimi? Ke pergjigjje ti? Cfare mendon per to?
Me thene te drejten une i pelqej shume kam nje deshire te vecant per konsumin e tyre ndersa per vitamine, nese nuk gabohem permbajn vitamin B,C. gjithashtu hekur dhe proteina
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
netflix,

e di qe ka shum pak kalorien dhe shum pak vitamin D -ka puçurka... ska tjeter gje ne te... prandaj te pyeta.


Te pershendes
 
Top