• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pak feminizem...

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Nuk e qova biseden ne besimet ,po vetem.ceka se ne rohingya jane populli musluman . Dhe dmth kjo grua ka 2 kendvershtime : 1. Njera nga at qe ka deklaruar dhe per at qe e njeh bota (dhe eshte shperblyer) dhe ket e ben me mAximum per njerezit e vet , dhe e 2 : tjetra dmth ana e saj djallzore dhe diskriminuese per njerezit qe nuk i perkrasin ne besimin e saj.
si qenka shperblyer...
shperblim eshte te mos mund as te takosh familjaret e tu??
shperblim eshte te semuret burri qe e kan larguar e mos te mund ti jesh afer?
shperblehet nje jete e dhene per popullin e saj?? me cfar e shperblyen???
diskriminuse ajo?? per mua jane info te reja qe nuk njoh dhe kur skam njohuri mbi keto fakte skam argumente ta mbroj por cuditem si nuk paskesh asnje info mbi keto fakte .. gjithesesi per mua mbetet nje femer celik ku sakrifikoj gjithcka per popullin e vet per ti pare te lire.. kaloj cdo ego individualiste pasi i paten ofruar strehim dhe te jetonte jashte vendit te saj por zgjodhi vendin vuajtjet me koken lart dhe me thenjen nese populli im i vuan keto edhe une do i kaloj dhe do e permiresoj ate realitet..
 
Top