Palester me "poetin" .

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Palester me "poetin" .

Thuj te gatuj nei veze tamom se nga ping pongu smer vesh besoj, Lol

Veze me babane psh lool

 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Palester me "poetin" .

Poeti nuk dika me gatu kjo
Ma sill ketu se e mesoj une lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Palester me "poetin" .

Me kte shet mend ti lol
Kam pare me te bukur :p



Ps: Kila jo moj mos nigjo manin ti, une jam gjith diten ne kembe dhe vrapin e bej si balance me punen qe bej!
As se bej per figure e as per peshe, thjeshte kam koken e lire pas vrapit :)
hahahaha nuk i paska dhe aq keq jo :D... lovM mos i fry me shume. mua por mendoj se ne pergjithsi vajzave nuk u pelqejn shume meshkujt me muskuj shume te fryre. te palestruar mire ok...porjo te egzagjeruar. Mire pra, ne gusht do bejm nje gare bashke ahahahaha

Po ne fakt vrapi ose ecja e shpejt te ben mire per te gjitha keto qe jan permend....per te bere muskuj pastaj duhet tjeter gje.

Nese jane dhe te tjeret pse jo bella :D

un them te bejm nje konkurs ne forum per ju djemt te tipit...bodybuilding :gjuhe:

Poeti nuk dika me gatu kjo
Ma sill ketu se e mesoj une lol

Vazhdo palestren ti se duhet te djegesh energji akoma..e shoh qe i paske te teperta :p
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Palester me "poetin" .

Kush do palester ne ajer te paster, ejani tek une ne fund te Marsit apo fillim te Prillit, te me ndihmoni ne kopesht!
 

LoSsT

VIP

Marla

Let God & Let Go
Titulli: Palester me "poetin" .

Poeto duket e thjeshte por te del shpirti, duhet 2 here ne jave per estetike


 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Palester me "poetin" .

Poeto duket e thjeshte por te del shpirti, duhet 2 here ne jave per estetike



O Marl mu shpirti m del me mbi 18 km vrap :)
 

Marla

Let God & Let Go
Titulli: Palester me "poetin" .

Po ti je mashkull une femer or dreq.

Mgjate rreth e qark liqenit I bie pa ndalu fare.
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Palester me "poetin" .

Po ti je mashkull une femer or dreq.

Mgjate rreth e qark liqenit I bie pa ndalu fare.

Une i kam ra edhe mes per mes :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Palester me "poetin" .


"Gjoks" i avancuar !
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Palester me "poetin" .

futja nja dy valle kuksi ,2 tropoje 2 katjushka dhe shife si behesh lol

Keshtu thote edhe nje mikja ime...pavaresisht se nuk e ka idene e kercimit lol
 
Titulli: Palester me "poetin" .

Per ju qe u shqepet duke ngrene embelsira....

tumblr_mm8ddjLpBM1spk683o1_500.gif

tumblr_mf8p11BK6y1qc8do3o1_500.gif

tumblr_mf8p11BK6y1qc8do3o2_500.gif

tumblr_mni8v48Pgv1s70mfpo1_500.gif

tumblr_m9fkui7Gli1rebxydo1_250.gif

tumblr_mn7qre24AH1spk683o1_500.gif

tumblr_n0til0JY1y1t54dgjo1_500.gif
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Palester me "poetin" .


Ndersa ky poshte eshte perfeksioni Medrano :)
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Palester me "poetin" .

Duke qene larg mundesive te informacionit, me vonese mesova fatkeqesisht se nje nga idhujt e mi ka nderuar jete.

GREG PLITT njeriu qe motivonte njerez me videot dhe harritjet e tije u perplas per vdekje nga nje tren gjat nje xhirimi ne 17 janar 2015.

I PAHARRUAR, U PREFSH NE PAQE.


BE REMEMBERED #GREG PLITT R.I.P

10914825_10153048614289855_3748823322206157000_o.j  pg


tumblr_n0rrjtNie51tn18ozo1_500.gif


tumblr_mu3d72xHou1sgjn42o1_500.gif


cd56117d4ce953d5224db6b1dc0d436f.jpg



MBAJ MEND KUSH JE DITEN E PARE, SEPSE PAS KESAJ DITE NUK DO TE JESH ME I NJEJTI NJERI.
-GREG PLITT-
 
Titulli: Palester me "poetin" .

A jane ndergjegjesuar ndopak Femrat e Fv apo jo?
a ka ndonje rezultat te dukshem èè?

11156363_959418934089664_5275470871630012254_n.jpg
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Palester me "poetin" .

Sikur muskujt jane per meshkujt, apo edhe ti je Burrneshe :)

hajduti
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Palester me "poetin" .

22% pa muskuj , I bien tu vdek ne kembe Jetmira ... lool

Na e sill nje foto ta shikojme , na suprizo :p
 
Top