• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Palosje pecetash

Titulli: Palosje pecetash

DM na nxore pune mi goce ...une e kam zakon kur e shtroj tavolinen kaq bukur si le miqt as ti prishin loololol
 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Pe: Palosje pecetash

Forme ruli

1. shtro peceten

2. palose ne mes diagonalisht

3. kthe peceten ne menyre qe ana me e gjat te jet afer jush dhe vendos aty argjendarine

4. palos te dy cepat siper argjendarise pa krijuar rrudha

5. rrotullo argjendarine ne pecete

6. GATI!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Si të shtroni një tavolinë fine për të ftuarit tuaj?

Nuk me ben pershtypje ushqim cfar menyje sherbet sa me ben si sherbehet, dhe si eshte e dizajnuar tovolina,me knaqe syrin kur eshte cdo gje ok ,jam shum e percendrua cdo her ne tovolin te ushqimi jo vetem per dit festash
 
Top