• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Palosje pecetash

Endrra

VIP
Titulli: Palosje pecetash

DM na nxore pune mi goce ...une e kam zakon kur e shtroj tavolinen kaq bukur si le miqt as ti prishin loololol
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Pe: Palosje pecetash

Forme ruli

1. shtro peceten

2. palose ne mes diagonalisht

3. kthe peceten ne menyre qe ana me e gjat te jet afer jush dhe vendos aty argjendarine

4. palos te dy cepat siper argjendarise pa krijuar rrudha

5. rrotullo argjendarine ne pecete

6. GATI!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Si të shtroni një tavolinë fine për të ftuarit tuaj?

Nuk me ben pershtypje ushqim cfar menyje sherbet sa me ben si sherbehet, dhe si eshte e dizajnuar tovolina,me knaqe syrin kur eshte cdo gje ok ,jam shum e percendrua cdo her ne tovolin te ushqimi jo vetem per dit festash
 
Top