• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pamje mbresëlënëse, sherr binjakësh në mitrën e nënës (Video)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Shpeshherë mes binjakëve ekziston një xhelozi e cila shoqërohet me sherre të vogla mes tyre. Por një video befasuese tregon se kjo gjë nis që kur ata janë në barkun ë nënës. Pamjet mbresëlënese janë marrë nga një skaner në Imperial College London ku studiusit janë përpjekur që të kuptojnë sjelljet e fëmijëve që në mitër.
Të dy bebet shihen duke shkelmuar njëri- tjetrin në kërkim të hapësirës më të madhe për veten e tyre… Shihni se cfarë ndodh!/
alb-observer. 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pamje mbresëlënëse, sherr binjakësh në mitrën e nënës (Video)

Sa e kendshme :po:keta qenkan sherragjinje :sherrgirl: hahahahhaha lidhur me kete do u tregoje nje barsalete

Nje cifte kishin femije sherragjinje dhe iken ke mjeku duke kerkuar ndihmen e tij qe te kishin nje femije te kulturuar :vetull:
Mjeku u dha nje recet dhe cifti iken ne shtepi. Gruja ngeli shtatzene por kaloi nente mujore dhe bebushi nuk dilte se nuk dilte :vetull:

Iken ke mjeku dhe i treguan:

Kaloi nente mujorshi dhe bebi nuk del se nuk del:naten:

Nuk eshte e mundur tha mjeku. Shtriu ketu e te kontrolloj dhe cfare te shihte :stelle:

ne barkun e gruas ishin dy kalamaj binjak ishin afruar aty ke dera dhe meq ishin te kulturuar:

Njeri binjak: Dil te lutem
Tjetri binjak: Jo te lutem nuk dal para teje, dil ti

................................................................................

avzhdonin ti jepnin perparesi njeri -tjetrit dhe nuk dilnin :xhan::xhan:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pamje mbresëlënëse, sherr binjakësh në mitrën e nënës (Video)

oiii vertet shum e lezetshme, por te ben edhe pak pershtypje dhe impresion kur i sheh ashtu :habit:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pamje mbresëlënëse, sherr binjakësh në mitrën e nënës (Video)

Rrofte teknollogjia qe na lejon te shikojme krijesat pa lindur ende.
Per punen e binjakeve, eshte dicka mese normale. Femijet levizin ne barkun e nenes, edhe kur jane vetem, aq me shume kur jane 2 (ose me shume) dhe e kane vendin me te ngusht.
 

cent

...Lontano
Titulli: Pamje mbresëlënëse, sherr binjakësh në mitrën e nënës (Video)

Wow sa gje e bukur teksa shef femijet ne HD duke bere sherr.."mjer" nena cdo heqi kur te lindin,hajt te mbahen kta :D :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Pamje mbresëlënëse, sherr binjakësh në mitrën e nënës (Video)

E bukur :D
Mjafton te shoh beba edhe gezohem une me keq se sa bebe :D
 
Top