Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Hartini

Antarë i Respektuar
Standard Liezh zberthei ne Athine skuadren vendase Panathinaikos
me rezultatin 1 - 3 .
Ndeshja ishte e vleshme per qerekfinalet e Liges Evropa .
çudi , por dhe kenaqesi .
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Cudi dhe ne egziston perendia mbreme po flinte gjume.....ose Belget i kane ofruar ndonje virgjereshe zotit,allahut,budes,etj etj....Kot na iku zeri ne stadium mbreme.....:(
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Ishe ne Stadium ti Taku eeeee . Si tu duk , vetem fat kishim .
Une do shkoj javen tjeter , Do vish ti?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Isha isha :(
Shiko po te ishte ndonje Roma te pakten 3 gola do i fuste Standardit ne mbrojte eshte shoshe fare ne sulm ka Jovanovic qe eshte sulmues me S te madhe dhe Bogani .... Kishim ne dite te keqe qendren dhe portierin (Galinovic) sa here e kapte topin gjithe stadiumi uuuuuuuuuuuuu ..... Por skuader qe te tremb nuk eshte Standar.... Qefi ma ka po sme le puna/koha se me duhet te mbaroj disa projekte ne pune qe te marr disa dite leje per pashket...
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Ne fakt Standardi nuk eshte hiç mire sivjet .Ne kampoinat jane ne vend te shtate dhe 25 pike nga vendi i pare .
Kjo fitore ishte surprize per te gjithe ketej , por me shume per vete lojtaret dhe tranjerin .
As qe e kishin menduar qe do fitonin 3 me 1 .
Pana , po te shtrengohen mire ndeshjen e kthimit dhe mund te shenojn tre here , s'eshte larg mendjes ,
Pastaj mesfushori dhe kapiteni i Standardit , Defurr , shtylla e ekipit nuk luan , se eshte i demtuar .
Pa te te tjeret jane kot fare.
Degjova qe luante nje shqiptar me Panen , por emrin e kishte grek.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

Eshte ai Sotiri(s) Nini(s) lojtar i mire....dhe i pergatitur dhe rritur me propoganden greke kuptohet ....
Vertet seshte gje po ja ta ben gjemen...Nejse PAO e ka hedhur vemendjen ne kampionat se ka qe ne 2004 pa kupe...dhe eshte ne vend te pare me 2 pike diference nga PAOK
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Panathinajkos 1 - Standard Liezh 3

bobobobobobob cndodhi e moret vesh humbi panathemase.............cubiiiiiiiiiiiiiii te rroni vete
 
Top