Para finales, ka grushta në Londër

xhebrail

Mangup me Licenc

Finalja e madhe e Ligës së Kampionëve mes Bayern Munchen dhe Borusia Dortmund është ndezur para kohe. Në Londër ka dhunë mes tifozëve.
Dy grupe tifozësh janë përleshur në rrugët e Londrës. Qindra huliganë janë përfshirë në këtë përleshje e cila përfundoj pas ndërhyrjes së policisë angleze.
Policia ka thënë se është e vetëdijshme se dhuna mund të jetë prezente edhe pas ndeshjes por se është e gatshmë që të evitoj çdo situatë.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Para finales, ka grushta në Londër

Qe fiton gjermani s'e luan topi! :eek:le:
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Para finales, ka grushta në Londër

Nder batutat ma te forta qe kam degjuar keto dite te ishte bastore kush do fitoje gjermoni 100% e ki pas te fitume
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Para finales, ka grushta në Londër

Sipas meje e fiton Dortmund, por nuk do arrija te imagjinoja ambientin e Bayernit me 3 finale te humbura ne 4 vjet, do kthehej ne skuadren qe ka humbur me shume finale.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Para finales, ka grushta në Londër

Sipas meje e fiton Dortmund, por nuk do arrija te imagjinoja ambientin e Bayernit me 3 finale te humbura ne 4 vjet, do kthehej ne skuadren qe ka humbur me shume finale.


edhe une jam me ty sdua te fitoj bajerni vetem per inat te atij tradhtarit qe luan per ta e do na qaj Koken pastaj se fitoj championsin ...shpresoj te nxeje stolin si shumicen e kohes kete vit
 
Top