Para se te iki....

Frank

Anëtarë i respektuar.
Paçka se humor burgu prape ngelet humor.
Rri dhe pak me degjo mua se mbase e ben zoti mire.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ku po ik?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
mkujtoi ca anetar dikur. te vjeter. merziteshin me forumin, nuk u dilte e tyrja dhe benin 1 roman: Po largohem, ju kshu ju ashtu.
Kur fap ktheheshin pas disa muajsh, lol sa te papare
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Dua tju uroj Gezuar Festat.Pac fat dhe lumturi ne familjet tuaja.
Une po largohem....
Pse kshu ti ? ?
Un them nese dikush te ka acaruar thuaja ne sy ca mendon dhe kaq . Po besoj se ben shaka .:))
dhe mos harro qe nese iken me shume i ben qejfin Atyre qe te kan inat ndaj mendoje dhe njehere .;) Hugs
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Moj çupka, kush nga ju ja ka thyer zemren Ridit te ja ngjise urgjent!
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Pse ja grricni plagen ju qafira??

do vi Ridiiiii mbajeni mend
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Dua tju uroj Gezuar Festat.Pac fat dhe lumturi ne familjet tuaja.
Une po largohem....
Me lindjen tende, forumi ka arrit kulmin :D
Nejse ket ikje e ke hap tekk humori, keshtu qe humor po e kuptojm. Edhe pse vetem une t’i mbaj mend deri me tani 786 ikje, garant edhe ndonje ikje me ka ik pa e pa :D
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Kurse un ju mallkoj qe tme mbani ktu dhe ja 10 vite te tjera ahahahahah

Te me urreni akoma dhe ca ?
Se dihet... po nuk kalova ne limit, sme pelqen lol
 
Top