Para se te iki....

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Kurse un ju mallkoj qe tme mbani ktu dhe ja 10 vite te tjera ahahahahah

Te me urreni akoma dhe ca ?
Se dihet... po nuk kalova ne limit, sme pelqen lol
Ti ishe si me lujt njeri ping pong me veten, pra qe kthehet topi mbrapsht, kur te thash te du, plot pas asaj dite me than te dua :D
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Ti ishe si me kujt njeri ping pong me veten, pra qe kthehet topi mbrapsht, kur te thash te du, plot pas asaj dite me than te dua :D
Harrova me te njoftu qe robve te mir i sjell fat?
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Ne fakt problemi ishte diku tjeter por jane ca gjera qe nuk pranohen publikisht ktu ndryshe do tallin menderen dynjaja lool
Ti shum her thu ja fus nje xanax, ket her po ta sugjeroj nje terapi cdo mengjes, nje Lumodol 20mg dhe nje Frankodol 20 mg, do e she si do te rikthehet buzqeshja :D
 

TnT

Antarë i Respektuar
Paçka se humor burgu prape ngelet humor.
Rri dhe pak me degjo mua se mbase e ben zoti mire.
O kush qenka ktu gjagji konjaku po ku je more maska delenxhi edepses milfsaxhi ? @Ridexxx per mendimin tim tkishe ike jan gra te martuara ktu ste japin xhevap mos u lodh kot ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Po ti mo @TnT nga ja njohe aq shpejt statusin e grave me 2 dite forum . Apo i vjeter dhe me kostum te ri ?
ka dhe beqare ktu plot .
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
O kush qenka ktu gjagji konjaku po ku je more maska delenxhi edepses milfsaxhi ? @Ridexxx per mendimin tim tkishe ike jan gra te martuara ktu ste japin xhevap mos u lodh kot ?
He babale, si te ka gjagji ty. ?
 
  • Haha
Reactions: TnT
Top