Paragjykimi!

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Njeriu rron per vete, jo per te tjeret. Te tjeret s'kane pune te tyren dhe merren me punt e botes, se nje gje do e bejne edhe ata ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kjo do ndryshoje vetem kur ne grate te parat t'i vejme vizen botes dhe te rrisim femijet tane pa keto ide dhe paragjykime te felliqta!
Jam e lumtur qe ne krah kam dike i cili e sheh njesoj cdo gje si per gruan dhe burrin! Keshtu eshte dhe me e lehte tja percjellim kete fryme femijeve tane.
 
Top