Paraja s'eshte gjithcka ,por per gjithcka duhet para!

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Do tju duket budallaqe a njeri pa kerkesa,a ku di une,po leku ska qene asnjehere shqetesimi im.Se mos mendoni se ndoshta kam pas e ndaj,jo jo.Me sinqeritetin me te madh,po te kesh njerezit e duhur ne krahe,leku eshte asgje edhe pse me te behet gjithcka.
Zot shendet mbi gjithcka,se leku nxirret se ndryshe sjetoj dot.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Do tju duket budallaqe a njeri pa kerkesa,a ku di une,po leku ska qene asnjehere shqetesimi im.Se mos mendoni se ndoshta kam pas e ndaj,jo jo.Me sinqeritetin me te madh,po te kesh njerezit e duhur ne krahe,leku eshte asgje edhe pse me te behet gjithcka.
Zot shendet mbi gjithcka,se leku nxirret se ndryshe sjetoj dot.
🤣🤣🤣
Per Zotin jo vetem te besoj, por te kuptoj 100%

Mua m'ka dal nami per lekiste,por as i kam dash as i dua dhe as i kam ato te uruara. 🤣🤣

Madje bejme shaka nojher me burrin. Dhe ai ma ben: Ti pra thoje: vec tkemi njeri tjetrin se dhe nkasolle le tjetojme🤣🤣🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Para apo tru? Pytja dites.

Un zgjedh te paren, se me dyten po shofim hajer 😆
Haha!
Kurse une duhet te shkoj me te dyten se te pares aha... s'ja pame hajrin! 🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
:)) nje nder dishpujt qe leku pasi mbulon nevojat e perditshmerise,nuk eshte asgje gjendet ketu.
Kur lumturine e dikton ne mesin e nje pylli,tek dielli rreshket neper gjethet e tyre , te preke fytyren , shtrire ne lendinen me bare te gjelber,do kutojme se c`do cope letre e dhene vlere eshte e pafuqishme ndaj momenteve te tilla.
 

milva

Anëtar Aktiv
Po ngrihet nje kompleks i bukur ketu ne qytetin tim ne Belvedere....eeeeh te kisha ca para do e blija nje, vallai!
 
Top