Paraqitja e Shqiperise!

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Portugalia barazon.

Hungaria - Portugalia 1:1


Per momentin i beri 2 gola Hungaria. Te shikojm deri ne fund. (prap barazim, o te fitoj Portugalia o ska).

Po qe keto ekipet po na befasojn njehere. Te dalin barazim ose dhe te humbasin keto qe konkurojn per vendin e trete mire do ishte.
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Per momentin i beri 2 gola Hungaria. Te shikojm deri ne fund.

Po qe keto ekipet po na befasojn njehere. Te dalin barazim ose dhe te humbasin keto qe konkurojn per vendin e trete mire do ishte.


******************* 2:2
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po, kur e pash e modifikova postimi. :)ps. Ricky, pse i zmadhon kaq shume karakterin e shkronjave? Pak me te vogel te lutem, se na i vrau syte. :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

A mbaroi, se na ka shku tensioni lart fare!!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

A mbaroi, se na ka shku tensioni lart fare!!

lol lol avash se je e re :p

Minuta e 60 tani. Prit e ca. :p
Ja barazuan dhe Islanda - Austria.
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Lëm se vdiqa...kam për te msu, por spo perqendrohem dot mazalla!


lol tani o shiko ndeshjen ose futu meso sic duhet ate bej :p

Po kshu si po bejn keta, uee.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Legally ti nuk mso dot mua spo me.ze gjumi haha.

@Didi. Bli xham zvoglues po tu qerruan syte :p. Mua sme qerrohen hic. Plus me mir font i madh se e shofi.m.qarte numrin :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Legally ti nuk mso dot mua spo me.ze gjumi haha.

@Didi. Bli xham zvoglues po tu qerruan syte :p. Mua sme qerrohen hic. Plus me mir font i madh se e shofi.m.qarte numrin :D


Do rrish urt ti, ik fli gjume ate bej. Po per ty nga tel mire eshte se nuk shef mire :p

Lutu te kalojm lutuuu. :p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kush vdiq???:D
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Si është puna tani ?

I kemi paketuar valixhet apo lejohemi të rrimë ?

Edhe pakëz presim, gati jemi:


61gotRhb7U2IFkP4Y5WFBSMPbnyi6MmEvJX1rM7CDLF4JwTFFP.jpg
 

Attachments

  • 61gotRhb7U2IFkP4Y5WFBSMPbnyi6MmEvJX1rM7CDLF4JwTFFP.jpg
    61gotRhb7U2IFkP4Y5WFBSMPbnyi6MmEvJX1rM7CDLF4JwTFFP.jpg
    11.8 KB · Shikime: 0
  • 61gotRhb7U2IFkP4Y5WFBSMPbnyi6MmEvJX1rM7CDLF4JwTFFP.jpg
    61gotRhb7U2IFkP4Y5WFBSMPbnyi6MmEvJX1rM7CDLF4JwTFFP.jpg
    11.8 KB · Shikime: 0

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ca tersi pffffffffffff
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

:( :(:( :( :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ku jane tequilat? :qan::qan:
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po nese fito italia dhe belgjika skemi shpresa te ky grup ?
 

Fly

Larguar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po nese fito italia dhe belgjika skemi shpresa te ky grup ?

u zun vendet per ne, nuk e di nqs ndryshon gje por mund te ndryshoj per turqine jo per ne
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Pra për momentin jemi nüe vendin e 5-të të vendeve të treta.
Lojrat e fundit kanë ndikim ndoshta vetëm për Turqinë....

Ja Tabela e vendeve të treta, vetëm 4 të parat kualifikohen:

vendet e treta.jpg
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Syte per tek boterori
 
Top