Parashikimi, Murinjo “eliminon” Juventusin dhe Barçën

Frank

Anëtarë i respektuar.
murinjo-675x450.jpg

Zhoze Murinjo paralajmëron, ose ngacmon, Juventusin dhe Barcelonën. I intervistuar nga “Russia Today” në prag të ndeshjeve të kthimit çerekfinale të Champions League, tekniku portugez ka thënë se të gjithë duhet të jenë gati për të pritur befasi. Bardhezinjtë presin Ajaksin pas b...

Balkanweb.com
 
Top