Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

Levina

L.E.V.I.N.A
[video=youtube;2zgTl6-KWqg]https://www.youtube.com/watch?v=2zgTl6-KWqg[/video]
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

hahahahahaha si leshoka lulet ai..:p
Zoteri burre!!
eh niveli bastard politik dhe etik!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

hahaha....cfare njerezish perfaqesojn nje popull te tere...ke ne edhe me zi eshte, vec qe nuk transmetojn cdo gje, se turp....:cek:
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

T'pakten ky parlamenti ukrainas paska burra ,ndersa ky i joni vetem gore ka qe merren me llafe si grate nga mjesi deri ne darke.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Parlamenti Ukrainas, Arseny Yatsenyuk: "Kujdes Lulet"

Hiq mos te qeshim me pislleket e tjerve kur ne deri ne fyt jemi ber te pis me keta tanet.
 
Top