• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Partia e Fortë shpall fitoren në Prishtinë

Love

βeℓℓe â๓e
Pas mbylljes së vendvotimeve në Prishtinë, "Kryetari Legjendar" i Partisë së Fortës, Visar Arifaj ka shpallur fitoren në Komunën e Prishtinës.Ai shpalli fitoren gjatë një konference për media “ku kjo Fitore vjen nga nënkryetarët e kësaj partie që vijnë nga terreni”.
Sipas tij, ata kanë fituar më së shumti vota në lagjet më të mëdha në kryeqytet. Ata deklaruan zyrtarisht edhe zgjerimin e partisë në të gjitha komunat e Kosovës. “Vëzhguesit tonë në terren sapo na konfirmuan fitoren e bindshme të Partisë së Fortë, me një përqindje afër asaj të cilën e kemi parashikuar.

Kjo është një fitore historike për Republikën e Kosovës, ndërsa unë dhe nënkryetarët e Partisë së Fortë nesër fillojmë rrugëtimin tonë të shkurtër drejt milionave. Me pushtetin e fituar, PF do të filloj menjëherë me përmbushjen e planprogramit të saj.

Hapi i parë është natyrisht renovimi i zyrës time dhe vendosja e portretit tim në të gjitha institucionet komunale. Megjithatë, ne presim që rezultatet të legjitimohen edhe nga KQZ.”, tha Arifaj.
kosova-sot.info
 
Private conversations
Help Users
    Top