Partneri/ja im/e

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
Hedhou pipellsa, po e hap kete teme qe te zgjidhni deri ne fund te javes partnerin/partneren e ardhshem/e ?.
Paraqiteni kerkesen qishtu:
E nderuar Zenodeta , dua te kerkoj doren e filan antarit/antares per javen e ardhshme .

Ja qishtu burra dhe gra ??? o burra qe te mos ankoheni nga lista e zeze ??
 
Redaktimi i fundit:
Hedhou pipellsa, po e hap kete teme qe te zgjidhni deri ne fund te javes partnerin e ardhshem ?.
Paraqiteni kerkesen qishtu:
E nderuar Zenodeta , dua te kerkoj doren e filan antarit per javen e ardhshme .

Ja qishtu burra dhe gra ??? o burra qe te mos ankoheni nga lista e zeze ??
Edhe kete e bere?
Po na fut ne mekat, po na ben k*r*a*e me zor, andej na çifton ti, ketej çiftohemi vete, te ajo tema tjeter japim zemra per zemren...
Ça behet ketu?
U be fv si Sodoma dhe Gomorra?


Refuzoj kategorikisht te shpreh preferencen time ke dua si partnere, nese ndonjera shprehet per mua hajde se flasim?
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
Edhe kete e bere?
Po na fut ne mekat, po na ben k*r*a*e me zor, andej na çifton ti, ketej çiftohemi vete, te ajo tema tjeter japim zemra per zemren...
Ça behet ketu?
U be fv si Sodoma dhe Gomorra?


Refuzoj kategorikisht te shpreh preferencen time ke dua si partnere, nese ndonjera shprehet per mua hajde se flasim?
Ti preva ✂️hormonet bashke me piken F dhe P ??? oj qy ...ti cke se ty te kam parasysh vet te lista e zeze ????
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
H çprehuni ke te paketoj per te shtunen tjeter ???
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
Qe ta dini nese e aprovoni te dy pelqimin atehere ka dasem ???
 

AnaVie

Undisputed woman
@Bambi o Zonja Zenooooo asnje sdua me ler beqare ( si kte jave ) ti gjuaj te gjithe fembra e meshkuj e ne fund do ngel e jotja edhe vetem e Jotja. ????????
 
Top