Partneri/ja im/e

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
As nuk na citon e as nuk na llajkon mo, as tek veshjet. Aq e pati nuk shtrihet mo ne mes, e as breckat nuk I ngatrrojme mo 😔
Mire qe I Kam kujtime ne ditar edhe cmallem.
Ps : un breckat nuk I ngatrroja tefte thjesht I harroja ne shpi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Mire mire ,goxha mire 😛 mos harroni ta beni kerkesen qish ju thash 😂😂😂
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Tu shkurtofshin shalet po nuk me dhe ate qe te kerkova
Mos se do i biesh boços me qaf me keq lol 😂😂😂😂 se jan malli kaq 😂😂

Sweetie vetem nje eshte ketu lol 😂😂 DM ose ndrishe PH(Pinkheart) 😛😛😛,h qish thua? 😂😂😂
 
Mos se do i biesh boços me qaf me keq lol 😂😂😂😂 se jan malli kaq 😂😂

Sweetie vetem nje eshte ketu lol 😂😂 DM ose ndrishe PH(Pinkheart) 😛😛😛,h qish thua? 😂😂😂
Eshte, e vertete qe eshte, por eshte shume origjinale dhe e vertete per te qene zevendesuesja e kujtdo qofte... une te kerkova @Sweetie, o ate o rashe e vdiqa
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Sma var kush mu🤣🤣vetem kto qe te lene shtatzan virtualisht😂
Leri aman mos i permend se kemi rn qetesi 😂😂 shiqir po rri lirshem pa brek celiku neper kembe 😂😂
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Eshte, e vertete qe eshte, por eshte shume origjinale dhe e vertete per te qene zevendesuesja e kujtdo qofte... une te kerkova @Sweetie, o ate o rashe e vdiqa
Plaç ne vend pa 😂😂😂😂 po nuk e aprovoj ajo hidhu perpjet ti dhe une bashke 😂😂😂😂
 
Plaç ne vend pa 😂😂😂😂 po nuk e aprovoj ajo hidhu perpjet ti dhe une bashke 😂😂😂😂
E thame nje here, heshtja eshte pohim, ec tani na shpall........... burre e grua,
molle e ftua,
mish e thua
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
E thame nje here, heshtja eshte pohim, ec tani na shpall........... burre e grua,
molle e ftua,
mish e thua
Si per fillim po ju fejoj e po ju bej banane dhe pjeshk , me vone shohim e bejm 😂😂😂.O mavri po ti hesht atq se ndoshta te vijn kerkesa me vone 😂😂
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
U befshi kater kemb bashke me ke tju doj xhani. Vini tabelen toke e xanun tpakten 🤣
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
U befshi kater kemb bashke me ke tju doj xhani. Vini tabelen toke e xanun tpakten 🤣
Prit kerkesat shoqe 😂😂 se zere sikur te kan ardhur 😂...po ty nuk te jap lehte une 😂😂😂
 

Desa

Felix - Culpa
Hedhou pipellsa, po e hap kete teme qe te zgjidhni deri ne fund te javes partnerin/partneren e ardhshem/e 😛.
Paraqiteni kerkesen qishtu:
E nderuar Zenodeta , dua te kerkoj doren e filan antarit/antares per javen e ardhshme .

Ja qishtu burra dhe gra 😂😂😂 o burra qe te mos ankoheni nga lista e zeze 😛😂
E nderuar Zenodeta , pasi @CliveOwen e kam të përjetshëm, nuk bën pjesë te tema e çiftimeve javore 😊

E nderuar Zenodeta , dua te kerkoj doren e @Nacho dhe po e pranoi, më riçifto çdo fundjavë😁
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
E nderuar Zenodeta , pasi @CliveOwen e kam të përjetshëm, nuk bën pjesë te tema e çiftimeve javore 😊

E nderuar Zenodeta , dua te kerkoj doren e @Nacho dhe po e pranoi, më riçifto çdo fundjavë😁
Cka je qu me sabah kerkon mashkull tjeter :mad:
Me fal per ket gje dje ishte pa qellim :D

24980523340142449ac29ce719223ace.gif
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Ok, pra.

Unë e du një që sa kohë të jetë me mua të mos bëjë gili vili poshtë e lartë 🤣
Vallaj pesh te rend po m lë 😂😂 se ketu e kan te gjithe qejfin me shel😂😂😂
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
E nderuar Zenodeta , pasi @CliveOwen e kam të përjetshëm, nuk bën pjesë te tema e çiftimeve javore 😊

E nderuar Zenodeta , dua te kerkoj doren e @Nacho dhe po e pranoi, më riçifto çdo fundjavë😁
Nga mi gjeni keta trima lol 😂😂😂
Zenodeta do bej me te miren e mundshme ,ppresim konfirmimin nga shoku @Nacho 😛😂
 
Top