Partneri/ja im/e

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
@Loverboy dhe @NeVertiti lool

tenor.gif
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
E nderuar Zenodeta, me gersheret ne dore ✂️ ju kerkoj doren e shoqes Shpresa (@Hope )
Ps: Pres konfirmimin tend shoqa Shpresa 😂😍😘
 

SunFIower

Don’t touch!
Hedhou pipellsa, po e hap kete teme qe te zgjidhni deri ne fund te javes partnerin/partneren e ardhshem/e 😛.
Paraqiteni kerkesen qishtu:
E nderuar Zenodeta , dua te kerkoj doren e filan antarit/antares per javen e ardhshme .

Ja qishtu burra dhe gra 😂😂😂 o burra qe te mos ankoheni nga lista e zeze 😛😂
Ska lezet femra me propozu e para 🙄
 
Top