• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pasul ne furr

Hostel

Anëtar i Nderuar
O shkruani shqip fjalet fasule,Jo pasul. Mund t"jete dialektike si fjale se di por jo letrarikisht shqip.
Edhe ktu ke fjalen pordhe pastroje menjehere
 

Zana1

Braveheart
Nuk e kuptoj se qysh thjeshte nje portal virtual ne ajer.... insinston qe te ndaloje ne perdorim fjalet dialektore , apo mendimin e lire . Kjo eshte hipokrizi.

As une nuk e kam degjuar me pare k'te fjale ( por nga video duket e qarte se per c'fare behet fjale ) pastaj akoma me mire qe e mesova se cila zone e perdor dhe qysh e nga ka ngelur/ardhur kjo fjale .

Ps... nejse ,nje pyetje kisha per autorin ... c'fare ishte ajo qe ju hudhe ... mish apo dicka tjeter?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Nuk e kuptoj se qysh thjeshte nje portal virtual ne ajer.... insinston qe te ndaloje ne perdorim fjalet dialektore , apo mendimin e lire . Kjo eshte hipokrizi.

As une nuk e kam degjuar me pare k'te fjale ( por nga video duket e qarte se per c'fare behet fjale ) pastaj akoma me mire qe e mesova se cila zone e perdor dhe qysh e nga ka ngelur/ardhur kjo fjale .

Ps... nejse ,nje pyetje kisha per autorin ... c'fare ishte ajo qe ju hudhe ... mish apo dicka tjeter?
Pasterma lope duket nga madhesia
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Top