Pavioni 5!!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Sa shpejt u mbush more.. qenka rende populli..:p :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Doktor, ka ca dite qe ndjej si ankth dhe me merret fryma. Çfar me keshilloni?
 

NGU

Wild child full of grace
Hahahahahahhahahaahhahahahahaahah me mbaniii se vdica lol
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Te nisa un me sefte e shef ca kemb te mbar kam , po ti :( me braktise me lendove me shkatrove u largove .. u u... u ...u .. e tj e tj :(
Non shtoja dozen kesaj se I filluan halucinacionet.. hahahahha
 

NGU

Wild child full of grace
/me Ben t veshtiren:p Lol
 

Passion

Banned
Shyqyr!

U qetesua tema.

Te kjo tema lejohet te thuash c'te duash. ;D

Po degjoj muzike
Eric Clapton (Cocaine).
M'pelqen shume :D

E ne tryeze se kam leshu forumin ,aty tel ,sepse e dua fv. :)

Po nje ndere kerkohet te kjo tema ?

Ca kacidhe t'holla m'duhen.

Keshtu njehere per njehere. :rolleyes:
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ti qenke per elektroshok o shoku... hahahaha hahaha
 

Passion

Banned
Asnje vullnetar. :(

E dija qe kam e miq ketej.

Po iki njehere,e do dal nga kjo qoshe qe isha duke qendruar.

Nga Amfiteatri do jem,e nqs do kem kohe do ju lexoj ksajde.

Gezohem reagimet keshtu :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Pres te solidarizoheni me kerkesen time per pak kacidhe (sa per bilete i desha,,,,,,,,,,,sonte).
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
$$$$$$ Me duhen per nje bilete,e me pas per restorant tek Amfiteatri. :D

SA eshte kursi valutor i kembimit sot ?
E do me dollar apo me Hapje (ilace).. hahah hahah
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
@Drejtori ke ber gjen me te bukur man per kete teme.. @Monique shpalose talentin e Raportit :D @Senseo ti e para.. dhe tjeret..
Leri komplimentat ti Po ik e shtrihu tek Moni e fillo qaji hallin se cfare problemesh ke qe te filloje te te diagnoztikoje qyl ajo..:):p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top