Pavioni 5!!!

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Kush ndihet pak i shkare, I delizionuar dypolarizuar I c’dashuruar etj etj le te shprehet ketu. :p:p
Pa merak budallalliku nuk do dale jashte ketij pavioni.:)
Garantohet privatesia dhe tallja me fatkeqesite e pacientit sa te na doje... :):p:D etj etj....
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Spaska asnje krevat te lire?! :p
Te zene nga Covidi pa tjeter. :(
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
151829525_10222712461147740_8801382502952389671_n.jpg


receta per sonte , gjithe te semuret ne holl
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
ato pink mua te lutem se me kane thene qe shikon ylber e dylber me sy lool
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Kush i ka shpernda ilaçet e mjesit mër, se nuk po na del gjumi lool
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Sishte pushim sot per ilace si dite te djel? Apo prit seshte e djel sot?
Uff e humbem dhe shiritin e diteve :lol: o_O
iiii sa sëmure qenke ti, s'osht e dielë thotë. Sot është dita që do lahemi. E dielë 7 prill 1979.
por une kam pune do iki ne Durrës te luftoj me fashistet lool
 

Hope

◕‿◕
iiii sa sëmure qenke ti, s'osht e dielë thotë. Sot është dita që do lahemi. E dielë 7 prill 1979.
por une kam pune do iki ne Durrës te luftoj me fashistet lool
Po mire si ben dhe ti, per tu trajtuar jemi te gjithe!
Ne Durres do lahemi? Apo vetem ti do vesh atje?
Une se di a kam me pune sot, mqs qenka e djele! :lol:
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Po mire si ben dhe ti, per tu trajtuar jemi te gjithe!
Ne Durres do lahemi? Apo vetem ti do vesh atje?
Une se di a kam me pune sot, mqs qenka e djele! :lol:
Jo jo ne Durres do ikim per peshk?
Do vish për peshk? lool
 

Hope

◕‿◕
Jo jo ne Durres do ikim per peshk?
Do vish për peshk? lool
Jo, jo, mos shko per pershk se eshte e rezikshme! Po te mbeti nje hale ne fyt e mbytesh aty ne vend? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tani kam nje problem tjeter qe u krijua: ku do lahem une sot?!
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Jo, jo, mos shko per pershk se eshte e rezikshme! Po te mbeti nje hale ne fyt e mbytesh aty ne vend? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tani kam nje problem tjeter qe u krijua: ku do lahem une sot?!
Di unë, po jo afer meje se me trem peshkun lool lool
 

Hope

◕‿◕
Di unë, po jo afer meje se me trem peshkun lool lool
Me shiten endrra kot, thane "ketu eshte vendi ideal per te gjetur zgjidhje tek tere problemat tuaja!" ......
E ti thua "jo afer meje"???

Ps: si quhet peshku jot? A ka hala? :lol:
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Me shiten endrra kot, thane "ketu eshte vendi ideal per te gjetur zgjidhje tek tere problemat tuaja!" ......
E ti thua "jo afer meje"???

Ps: si quhet peshku jot? A ka hala? :lol:
😂😂 😂 😂 😂

Tashi qe ma kujtove, nuk i kom von emer por hala nuk ka lool
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Ja problemi nr 2 i dites - cfare emri ti vesh peshkut pa hala?!
Knej ka zona ime i kan von emer, bile bile shum te shkurter por ja që S'më vje ne mend për dreq lool lool
 

Marla

Let God & Let Go
Mos pij grenxa se te pickojne ne gryke!
Ufff duhet tju kem kujdes te gjitheve sot!

Ps: besoni do ma risi kush rrogen per cdo person shtese qe po kujdesem per shendetin e tij? :lol:
No no se kuptove

do pi ilacet verdhe e zi dhe do behem grenxe tju pickoj te gjitheve me rradhe :p lool
 

Marla

Let God & Let Go
Po he shpjegohu ti, se mua me ritet zemra tani, se nqs duhet te mbroj tere pavionin nga ty, imagjino sa do e kem rrogen ne fund te dites :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bee Bebel GIF by PlayKids

Ne keto momente jam versioni i pare i grenxes
pra grenxa gazmore lool lool lool

Dashke e rroge ti, eshte kontribut vullnetar per njerezit ne nevoje mi lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Si jeniii. :_P
I keni vesh bluzat e bardha?
 
Top