Pedofilët e Europës

ricky_ch

******
[video=youtube;ubB58gb-syo]https://www.youtube.com/watch?v=ubB58gb-syo[/video][video=youtube;83NtUIlv-Oo]https://www.youtube.com/watch?v=83NtUIlv-Oo[/video]

I kemi bile edhe në Hollywood:

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pedofilët e Europës

Keta ne Hollywood te krishter jane apo musliman ricky ? Flm !
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pedofilët e Europës

Po ricky martini me ke u fejua keto kohet e fundit???

Me mir pederasta sesa monstra qe kryejne mardhenie seksuale me femij 8 vjec... ptuuuuuuuu fare e keqe
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pedofilët e Europës

Po pse jeni aq hipokrit ore. Po ku ishin keto tema me para apo u prek turku dhe iu ngrit juve qimja perpjete.
Po asnje se mbron pedofiline pervec juve
Ua si e mbroni kafsherine keshtu oreeee se ma hoqet trurin.
 

ricky_ch

******
Titulli: Pedofilët e Europës

Po pse jeni aq hipokrit ore. Po ku ishin keto tema me para apo u prek turku dhe iu ngrit juve qimja perpjete.
Po asnje se mbron pedofiline pervec juve
Ua si e mbroni kafsherine keshtu oreeee se ma hoqet trurin.

Jo moj? E ku jeni ju t'i pastroni oborret e juaja, apo kur ju djeg vetëm?
 

ricky_ch

******
Titulli: Pedofilët e Europës

Po ricky martini me ke u fejua keto kohet e fundit???

Me mir pederasta sesa monstra qe kryejne mardhenie seksuale me femij 8 vjec... ptuuuuuuuu fare e keqe

Shko bleje një busollë apo një fjalorth, ke gabuar temën.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pedofilët e Europës

Jo moj? E ku jeni ju t'i pastroni oborret e juaja, apo kur ju djeg vetëm?

Shqip flas une. Se sme ha fort per hollywood apo turk
me vjen zor nga vetja qe rri ne nje forum kur ka monstra si ty qe mbrojne pedofiline.
 

ricky_ch

******
Titulli: Pedofilët e Europës

Shqip flas une. Se sme ha fort per hollywood apo turk
me vjen zor nga vetja qe rri ne nje forum kur ka monstra si ty qe mbrojne pedofiline.

Po unë një gjë s'mund të ta ndaloj: të flasësh!

Në fakt, s'të han, për Hollywoodin, kurse për Turkun s'të zen gjumi.
 

DArbi

Anëtar i Respektuar

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pedofilët e Europës

Po unë një gjë s'mund të ta ndaloj: të flasësh!

Në fakt, s'të han, për Hollywoodin, kurse për Turkun s'të zen gjumi.

Jo per ato qe mbrojne pedofilet propozoj ti kepusin koqet e tia bejne hi ne nje zjarr te madh.
 
Top