• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per ca ju ka shkuar mendja???

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
per karrigen nr 5, rreshti 2 lol lol

ohh ohh ohh lol
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Ti them nje here gjerat ashtu shqeto pa censur. Pa e mendu 100 se cfare impakti mund te kete tek te tjeret. I miss that part of me.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
per te pire nje gote vere me mikeshat e mia ....pffffffffffffff
 

Didi

C'est la vie.
O vetëm trileçe, kam në mëndje. 🤣
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ate qe me kish shku menja e mora....ohh sa me ka shiju lol
 
Top