• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per ca ju ka shkuar mendja???

Didi

C'est la vie.
Edhe mua....i kam ble perberesit dhe do e provoj nga weekendi, te shofim ca do sajoj lol
Unë e dua ta blej në pastiçeri, e fundit që hëngra ishte në Vlorë. 🥺🤤

Sdua të prish imazhin.🤣 Kur ta bësh thuaj si do të dali :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Per mu ule ne tavolinen prane blinit, ne mengjes ne barin prane punes, me gjerbe kafen duke me prish qetesine trrak trruket e gocave qe goditnin token si atkijat ne kohe pranvere.
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Per nje gje por se them.
 

Vie

Anavie
Jo me nota pesimiste se do vij dita shume shpejt ti takosh 😊😊
E di pse? Sepse un i kisha afer e u largova. Tani me duhen 8 ore me makine
4 ore me avion ( flas de do 2 ore te presesh para se me e marre dhe 1 ore me dale )
Ose 9 ore me. Trèn
Ose 12 ore me autobus...

E me e keqja Eshte qe ktu ku Jam un dhe ne Paris Eshte zone rouge ( e kuqje) se jan Te ndava ( kuqje Aty ku Eshte beterr, é verdhe disi , dhe jeshile qe Eshte pothuaj pa prek nga virusi) .
Maximum i distances Eshte 100 Km ndersa un i kam 850 km nga ktu
Babin e kam semure ...kjo domethen qe ta gjej gje un sdo jem prezent .
Zot me mbaj mendjen se un nuk do e suportoja dot .

E dua me shume se cdo gje ne bote .😊
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
E di pse? Sepse un i kisha afer e u largova. Tani me duhen 8 ore me makine
4 ore me avion ( flas de do 2 ore te presesh para se me e marre dhe 1 ore me dale )
Ose 9 ore me. Trèn
Ose 12 ore me autobus...

E me e keqja Eshte qe ktu ku Jam un dhe ne Paris Eshte zone rouge ( e kuqje) se jan Te ndava ( kuqje Aty ku Eshte beterr, é verdhe disi , dhe jeshile qe Eshte pothuaj pa prek nga virusi) .
Maximum i distances Eshte 100 Km ndersa un i kam 850 km nga ktu
Babin e kam semure ...kjo domethen qe ta gjej gje un sdo jem prezent .
Zot me mbaj mendjen se un nuk do e suportoja dot .

E dua me shume se cdo gje ne bote .😊
Zemer te shkuara per babin dhe jete te gjate prindrit.Behu e fort ashtu si cdo kush prej nesh. Te pakten teknologjia te afron disi vetem qe nuk ju ndjen aromen.Te perqafoj me shume dashuri nga larg 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
 

scorpions_

Antarë i Respektuar
E di pse? Sepse un i kisha afer e u largova. Tani me duhen 8 ore me makine
4 ore me avion ( flas de do 2 ore te presesh para se me e marre dhe 1 ore me dale )
Ose 9 ore me. Trèn
Ose 12 ore me autobus...

E me e keqja Eshte qe ktu ku Jam un dhe ne Paris Eshte zone rouge ( e kuqje) se jan Te ndava ( kuqje Aty ku Eshte beterr, é verdhe disi , dhe jeshile qe Eshte pothuaj pa prek nga virusi) .
Maximum i distances Eshte 100 Km ndersa un i kam 850 km nga ktu
Babin e kam semure ...kjo domethen qe ta gjej gje un sdo jem prezent .
Zot me mbaj mendjen se un nuk do e suportoja dot .

E dua me shume se cdo gje ne bote .😊
me vjen keq per kete pjese por skemi cbejme pasi shpesh gjerat nuk shkojne ashtu sic duam apo i parashikojme ne 😏
Uroj te behet me e mira per ty dhe familjen tende🤗
 
  • Përqafim
Reactions: Vie
Top