Per çfare ju ka shkuar mendja???

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per gjume se vdica!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per gjumin qe me ka ikur ne drejtim te paditur......plssss come back
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per nje loj futboll ne lagjen e vjeter ... :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

mua per volejboll lagjje....qe kur zhysja topin gjithnje do nxija ndonje...lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

mua per volejboll lagjje....qe kur zhysja topin gjithnje do nxija ndonje...lol

Meqe me kujtove zhytjen, mua me ka marr malli per topa zhytsi....ooo sa qejf ka pas qene. :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

me dal me votu partin e fort lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Skam mendu te gjerë asgjë :)

Thjesht në pasditen e lirë dola me shetit pak në qytet..... :)
 
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per pak `egersi` femre :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

28796188.jpgMe ne fund :)
 
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Upssss se harrova. Pashe qe ka prurje te reja ne FV, rast i mire per te shprehur ate qe kam ne mendje prej tre vjetesh.
Oooooooo m`ka shku mendja me u martueeeeeeeee
dhe me marre nje nuse fv-jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jam i pasur dhe i shemtut, pak vec pak kam rrjedh nga trute!
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

metaxa5.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Te iki ne belgjik me not ... :p
 
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Keq fare, po keq fare ama te kercej Katushen :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Ti po thua se vallja kuksit nuk eshte e bukur????
 
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Ti po thua se vallja kuksit nuk eshte e bukur????
Jo nuk e thashe ate, thjeshte po thosha dhe them qe me ka shku mendja te kercej Katushen.
Pas Katushes kercej edhe vallen e Kuksit une, se kam problem :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Po pastaj i fut i pace pilaf?? Lol
Me ka shku menja : si i bohet me flejt gjume pasi ke flejt 3 ore gjume ne dreke??

Pres sugjerime
 
Titulli: Per ca ju ka shkuar mendja???

Per ca boshlleqe ajri ne avion, eshte nje nga gjerat qe me eksiton me shume :nanana:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top