Per çfare ju ka shkuar mendja???

sensuu

sweet
Mendje eshte kjo e shkreta,nga nuk shkon.....po ju per ca ju ka shku menja?
Behet fjale per mendje engjellore :D
:dance::dance:
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Per Barbunja me mish e patate.
images.jpg
Lexova diku se pasi u zbulua jete ne Mars moren disa mostra speciale nga serat e Kavajes dhe i mbollen atje.
E dini çfare?
U bene marrshallah. 😊
Fundja çfare ka Kavaja me shume se Marsi atje larg ne kozmos?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Per nje kartoline. :)
Kartolina e vitit 1966 në Shqipëri...
131975901_3666014500145028_4295122070571089965_n.jpg
 
Top