Per çfare ju ka shkuar mendja???

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Sot eshte vertet nje dite e bukur ,si ne pranvere.
Dhe me ka shkuar mendja per nje kafe poshte Akropolit,u be kohe me keto masa,qe nuk kam vajtur, na cmenden.
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Per qetsi.
Te rri me veten dhe te ul armet...
 
M'kishte shku per merluc, e kam qejf te thekur, kismet kur ta djegin per dreke tani, keshtu ta thekin dmth
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
138655631_3973247502688130_7290141660391381175_n.jpg
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Per nje xhiro ne pedonalen e shirokes
Me pi ate kafen e mengjesit te lokali jem i preferum ne lagjen teme. Me ka marre malli me ba ifije rrumuj ne mengjes kur parkoj makinen keq e bej si e pafajshme .. ja xifsha jeten kesaj shit qeverie qe sna la me punu e jetu normal ne vendin tem ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Per te shkuar ne kinema.

A do vini me mua te shofim nje film nepermjet Zoom? Kokoshkat i sjell une lool
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ehh ta them do mendoni keq
Mos ta them prap keq
?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️. Nuk e them se kam turp
 
Top