Per çfare ju ka shkuar mendja???

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Pas ores 00:00 vetem per nje gje te shk9n mendja
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Per pak pranvere. :))
71da945b26060cb63ab080b27053ef82.jpg
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Per te qeshur!

Po po, dua te qesh prap me gjith shpirt dhe te bej te buzqesh kedo qe ka deshire te dali nga vetja per pak caste dhe per te gezoi ato pak momente defrimi ne ket jet frenetike.
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Njomsha çervelon e vogel une ty 😄😄
Vfc🤣
Qesh ti qesh

Dhe kur shkova ne franc te restoranti i vllait te rocco siffredi , buk me vaj me spec djegs kam henger vetem ahahahahhaahahhahahhahaa
Aq shum buk hengra sa qe nuk porosità mo gjo tjeter 🙈
 

Delirium

No description ...
Vfc🤣
Qesh ti qesh

Dhe kur shkova ne franc te restoranti i vllait te rocco siffredi , buk me vaj me spec djegs kam henger vetem ahahahahhaahahhahahhahaa
Aq shum buk hengra sa qe nuk porosità mo gjo tjeter 🙈
Une ne restorante noj here kur si haj dot , me kalon ne mendje ti mbeshtjell me alumin e ti ha rruges 😄😄😄
 
Top