Per çfare ju ka shkuar mendja???

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Per te ikur diku dhe te rri vetem me veten

buze deti psh? sdo ishte keq

Kush do sjelli cik detin ne Kashar?
 
Une prisja te me thoje , po nisem te te marr dhe te te plas te iliria e kur te duash te ikesh me bej i ze
pfffff
Kujtova se isha une deti yt😔
Mendova se po flisje me fjale te medha, me metafora, me gjona te bukra, te mira
 
Per buke misri.
Do shkoj direkt ne plazh ta marr te nje pejane....furre buke pejane dmth.....se eshte e mire shume....mmmmm.....flas gjithmone per buken
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Jane disa momente qe ben nje perpjekje drastike per te boshatisur mendjen,une kete e arrij kur jam afer detit. :))
Ndaj me ka shkuar mendja per nje not te mire ,e me pas nje fredo kapucino.
 
Ivan What GIF by 4FIS
 
Top