Per çfare ju ka shkuar mendja???

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
M'kishte vajt mendja per nje sufllaqe dhe e hengra 1 sot.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mka shku mendja mu qu mi bo do skleka si shpejt
 

Lindii

Antarë i Respektuar
Po Lauri nesër që me saba do votoj ndryshimin e vendit TE ZHDUKEN MOSTRAT dhe të marim oksigjen lirshëm????????????9 ose 13
 
Top