Për inat të…

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Si thuhet ne keto raste?!
T'u shtofte inati! 😁😁🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
me kollaj kishe te pickoshe hurmat sesa te merje cel te boshe foto e ta uplodoshe duke qene ntimon 😛😛🤣🤣🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ej po ca ju kam bere qe me keni inat more ca ju kam bere??!?!?!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une e kam pak te cuditshem inatin virtual .... peshtyj ekranin ...pastaj bej sikur e pastroj me menge , qe te mos bie ne sy .
Mos fol keshtuuuu po te them. :(
pukuu shume i keq.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ej po ca ju kam bere qe me keni inat more ca ju kam bere??!?!?!
Po ja te flas une , meqe te tjeret nuk guxojne . Une te mora inat qe nga momenti , qe ne nje koment nuk kishe vene presjen ne vendin e duhur . Madje ne nje rast tjeter , nuk kishe respektuar kryefjalen ... e kishe shkruar me germe te vogel . Mos te flas per pikat mbi e , qe nuk i vendos kurre 😂
Gjate sezonit te veres ,vendosa te te mbaj qendrim dhe kisha shume te drejte , por tani qe u ftoh koha kam filluar te te toleroj , se e di qe eshte e veshtire te shkruash shqipen me gishta te ngrire nga te ftohtit , ne kete klime mesdhetare😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po ja te flas une , meqe te tjeret nuk guxojne . Une te mora inat qe nga momenti , qe ne nje koment nuk kishe vene presjen ne vendin e duhur . Madje ne nje rast tjeter , nuk kishe respektuar kryefjalen ... e kishe shkruar me germe te vogel . Mos te flas per pikat mbi e , qe nuk i vendos kurre 😂
Gjate sezonit te veres ,vendosa te te mbaj qendrim dhe kisha shume te drejte , por tani qe u ftoh koha kam filluar te te toleroj , se e di qe eshte e veshtire te shkruash shqipen me gishta te ngrire nga te ftohtit , ne kete klime mesdhetare😂
kur pashe 4 rreshta shkrim, thash: Heu do kete shkruar ndonje gje seriozisht vertet.lool Shif une... 🤦‍♀️🤦‍♀️
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po ja te flas une , meqe te tjeret nuk guxojne . Une te mora inat qe nga momenti , qe ne nje koment nuk kishe vene presjen ne vendin e duhur . Madje ne nje rast tjeter , nuk kishe respektuar kryefjalen ... e kishe shkruar me germe te vogel . Mos te flas per pikat mbi e , qe nuk i vendos kurre 😂
Gjate sezonit te veres ,vendosa te te mbaj qendrim dhe kisha shume te drejte , por tani qe u ftoh koha kam filluar te te toleroj , se e di qe eshte e veshtire te shkruash shqipen me gishta te ngrire nga te ftohtit , ne kete klime mesdhetare😂
ahahahahha,po pse nuk me con ndonje krijim ti mua,athua ke nje rim te papare. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
melxitt unaa plaaaaa.
Star Wars Cat GIF
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
per inat te 1 dorzimi dhe une kam fjet top. u zgjova ne 3 por prej inati nuk punova fare, ja futa gjumit prap.
tashi spo di ku te fus koken nga puna
 
Top