Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Per Ke ekip beni Tifozllek Ne kampionatin Boteror.
 

Kejla

Anëtar Aktiv
me pelcen sporti sepse eshte plot me surpriza
jam me me te miret ,e shoh si sport dhe defrehem shume kur e shoh me shoqerine jashte ne lokale ( Gjermani , Itali , Spanje dhe Portugali ) me keto jam zakonisht
 

AjSi

...
Boterisht dihet qe bej tifo per Italine ,Italine ,Italine dhe vetem ITALINE..!!
 

El'Mejor

Daja
Albania pa komente as qe vihet ne dyshim pastaj nga vendet e huaja Brazili te papam :D
 

fshatari

Anetar
per ato cka i duan shqiptaret TE MADHEN YTALI DHE VETEM KJO
 

Ado

FISEBILIL-LAH
1.Shqiperi .
2.Brazil .
 

Hartini

Antarë i Respektuar
ITALINE ka lezet kur e shikon duke luajtur futboll.
Ata e kthyejne futbollin ne art , orkester e vertet jane .
Kurse persa i perket komtares tone jam tifoz personal i Lorikut.
 

baby-angel

Thpilt
Edhe une per Italy, ka lezet rri deri ne fund te ndeshjes me ankth do fitojme apo do humbim..:D
 

Dori

Anëtar Aktiv
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Jan tifoz me italinee :) me pelqen dhe spanja
 

ASG

aSg
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

per skuadren qe e pelqen babai....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Tulipanet :dong::dance::dance:
 

angel boy

cun i veshtire
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

brazil:D:D
 

fshatari

Anetar
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

me weyne rooney do te jem pasi vetem ki eshte lojtar cka i plotsone kushtet e mia me futbollin botrore
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Shpresoj ta fitoj Holanda :D
Duke pas parasyshe se kjo deshire zor se do te me plotsohet, kam dhe nje plan B, nje deshire te madhe qe serbia dhe greqia te kthehen ne shtepi pa dhen asnje gol
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Pa diskutim BRAZILI,,,,,
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Camerun dhe pipinot .............
 

AjSi

...
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Italiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaa
 
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Me Shqiperine :p

Se di ..akoma se kam vendos me ke do jem ....do shikoj kush jane lojtaret me te bukur dhe me ate skuader do jem :D
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

brazillllllllllllllllllll .
 
Top