Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Brazili........nuk e tradhetoj kurre , megjithese te them te drejten futbolli brazilian vitet e fundit eshte evropianizuar, pothuajse te gjithe lojtaret e kombetares se brazilit luajne ne Evrope...eshte bere futboll qe ka me pak spektakel , shikojne me shume taktiken e skuadres, per te arritur thjesht nje rezultat pozitiv , pa luajtur nje loje spektakolare, sido qe te jete eshte skudra me e mire e boterorit...................
 

milloshi

Cezma Ferres
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

brazili, argjentina...jan si fabrika per talente.......kushedi sa ronaldinhio ka andej...hahahaha
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Une jam tifoz i cmendur i Greqise,nganjehere kur kam nge pelqej edhe Hollanden
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

ket vit ja boj hallall argjentines vec per at diego militon se na e ka bo borxh
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Shpresoj ta fitoj Holanda :D
Duke pas parasyshe se kjo deshire zor se do te me plotsohet, kam dhe nje plan B, nje deshire te madhe qe serbia dhe greqia te kthehen ne shtepi pa dhen asnje gol

Po me shkon sipas planeve kjo. I uroj kto dy raca te poshtra te vazhdojn kshtu edhe ndeshjet ne vijim

p.s. neser ne 13:30 do ta shihni si shkelqen Holanda ime :yahoo:
 

3R1

rremujaxhije:P

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

German-Flag.gif
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

ii hard te t 'rroje Gjermania se ska gje ne vije sivjet

Forzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Italiaaaaaaaaaaa

29153_404312103636_206617693636_4223757_4021084_a.jpg
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...........AjSiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me ke kopjuar preferencaaaaaaaat....Edhe me Juven edhe me Italine ncncncncnccnc :(....
Meqe ra llafi un jam me Italine :) !
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

hahahaha Ev mendjet e medha mendojne njesoj e ke nigju kte LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Mendjet e medhaja smarrin vesh nga futbolli LOL LOL LOL LOL
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Une bej tifozllek per Italine ...forca Italia,po s'me duket mire.Si familje (pjesa tjeter jane me gjermanin!Te shohim si do te shkojne ndeshjet!
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Epo dhe ne tifozeri duket dhe vihet re dallimi midis intelektualëve dhe te "paditurve" :p

P.S: "Shaka"..

Fooooooooooooorzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Azzuuuuuuurriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :p:p
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

kot tashi Hard te djeg ajo humbja me Serbine e :D ne tpakten jemi nda barazim ndeshjen e pare :lol:
ju shikoni te beni valixhet gati te ndiqni francen :p

Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia Italia
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

mendja e madhe ben hatan se del nga fiqiri LOL LOL LOL LOL LOL duket efekti tek personi siper LOL OL LOL LOL LOL
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

plac o Hard se ktu do jemi kur te behet finalja :lol:
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

skam nga ja mbaj ... diego milito ma ka bere shum borxh per sivjet ... per argjentinen
 

vjori

Antarë i ri
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Hollanda do e fitoje sivjet bre
i love you hollanda
 

pulcina86

❤️
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Per asnjerin, mjafton vetem mos te fitoj Italia se vrava veten :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Kjo eshte vetem per Ajsin LOL LOL LOL LOL LOL LOL

o'pango caput!!!!!!!!!!!!!!!

 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Ha ha ha Hard shakaxhi i madh je

Ok skam goj me fol sot ndeshja e sotme it sucked! 1 milion raste mezor beme nje gol edhe at me penallti..bllah

p.s.Ngushellohem me faktin qe tpakten ne barazum , Gjermania ka humb fare :lol:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

po ne dhe me humbje kemi me shume pike se juve LOL LOL LOL LOL

Kapa o Pango kia whakawhenua au i ahau!

Hī aue, hī!
Ko Aotearoa e ngunguru nei!
Au, au, aue hā!
Ko Kapa o Pango e ngunguru nei!
Au, au, aue hā!
I āhahā!
Ka tū te ihiihi
Ka tū te wanawana
Ki runga ki te rangi e tū iho nei, tū iho nei, hī!
Ponga rā!
Kapa o Pango, aue hī!
Ponga rā!
Kapa o Pango, aue hī, hā!


 

VIP

V.I.P
Titulli: Per ke beni Tifozllek ne Kapionatin Boteror.

Gjermania.....
P.s Skuader fantastike mo ;) ;)
 
Top