Për kë?

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Per dike,( gjithmon do kete nje dikush), qe e kemi dashur shume.
 
Redaktimi i fundit:

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Pse per forum do I presim damaret ne?! Jasht jasht, per vec familjes dihet, per ke tjeter ju merr malli? 😂
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Une mendova per brenda forumit se per perjashta me merr malli per Korcen lool
Mono oh oh oh hooo 🤣
Ç'ke mi e korçarët (apo e ke me Devollin 😁)
E pra si Tironse vjetër _______😝
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
E kisha per @AnaVie, ama me doli Veleshtaja siper 🤣🤣🤣.
Dhe e perdora batuten tende "prerjen e damareve".
Ndjese dajko❤️
Un prap nuk po lexoj gje të ket shkrujt per ke do i prisni damaret. 😌
ndryshe do thoja : per asnje . 😜 Sme ka ik menja akoma .
 
Top