Per te apasionuarit e Rokut

Зngjεll

___________
3 Doors Down - It's Not My Time

[video=youtube;aHU9dN0Itrk]http://www.youtube.com/watch?v=aHU9dN0Itrk]YouTube - 3 Doors Down - It's Not My Time[/video]


David Cook - Light On

[video=youtube;CP5fBx8JLoQ]http://www.youtube.com/watch?v=CP5fBx8JLoQ]YouTube - Light On (Official Music Video)[/video]

Mortal Love - My shadow self

[video=youtube;jGsZ126K024]http://www.youtube.com/watch?v=jGsZ126K024]YouTube - Mortal Love-My Shadow Self[/video]

Jonas Brothers: When You Look Me In The Eyes

[video=youtube;-ZBoPlCzuRY]http://www.youtube.com/watch?v=-ZBoPlCzuRY]YouTube - Jonas Brothers: When You Look Me In The Eyes - Official (HQ)[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Goodnight And Goodbye-Jonas Brothers

[video]"http://www.youtube.com/watch?v=0q7iopXWzwc"]http://www.youtube.com/watch?v=0q7iopXWzwc[/video]

PARAMORE: Decode

[video=youtube;RvnkAtWcKYg]http://www.youtube.com/watch?v=RvnkAtWcKYg]YouTube - PARAMORE: Decode[/video]

Linkin Park - Leave Out All The Rest

[video=youtube;Sl02FgOuG0c]http://www.youtube.com/watch?v=Sl02FgOuG0c]YouTube - Linkin Park - Leave Out All The Rest[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Supermassive Black Hole - Muse

[video=youtube;Xsp3_a-PMTw]http://www.youtube.com/watch?v=Xsp3_a-PMTw]YouTube - Supermassive Black Hole - Muse[/video]

Paramore - I Caught Myself

[video=youtube;5lc_7Ca1qM4]http://www.youtube.com/watch?v=5lc_7Ca1qM4]YouTube - I Caught Myself - Paramore Music Video[/video]

Snow Patro - Crack the shutters

[video=youtube;942tk_Y1bUE]http://www.youtube.com/watch?v=942tk_Y1bUE]YouTube - Snow Patrol - Crack The Shutters[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Funeral For A Friend - Roses For The Dead


The Rasmus - Ten Black Roses


The Rasmus - Ghost of love


The Rasmus - Livin' in a world without you

 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Linkin Park-points of authorityLinkin Park - Faint

[video=youtube;LYU-8IFcDPw]http://www.youtube.com/watch?v=LYU-8IFcDPw&ob=av2e[/video]


Linkin Park Somewhere i belong
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Daughtry - feels like tonight


Snow Patrol - Open Your Eyes


The Doors - The end

 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Nickelback Photograph


Nickelback Rockstar


Nickelback Savin me
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Nirvana - Come As You Are


Nirvana - Smells like teen spirit

[video=youtube;kPQR-OsH0RQ]http://www.youtube.com/watch?v=kPQR-OsH0RQ[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Metallica - Nothing else matters


Metallica - One

[video=youtube;-j39ABZyzek]http://www.youtube.com/watch?v=-j39ABZyzek[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Silent Hill - We are not alone


Silent Hill 3 - Angel of Darkness

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Silent Hill - Believe

 
Last edited by a moderator:

krutonja

Anëtar Aktiv
.•°♥ Зngjεll ♥°•.;112115 said:
Goodnight And Goodbye-Jonas Brothers

Te lutem shume mos vej me Jonas Brothers se felliqe rockun.


ACDC- THUNDERSTRUCK


AC/DC - Highway to Hell

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Nje kombinim shume i bukur midis nje rockisti dhe nje rapisti :). Me ka pelqyer shume .
Busta Rhymes feat. Linkin Park - We Made It


[video=youtube;coD8540ge9E]http://www.youtube.com/watch?v=coD8540ge9E]YouTube - Busta Rhymes feat. Linkin Park - We Made It[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Te lutem shume mos vej me Jonas Brothers se felliqe rockun.


Hahaha cdo njeri ka preferencat e veta te rrokut por mqs telespektatoreve nuk u pelqen atehere nuk po ve me te tijat . Pershendetje te perzemerta krutane :)
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Linkin Park - Leave Out All The Rest


Linkin' Park - What I've done

 
Last edited by a moderator:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Koleksionit te Linkin Park qe keni vene me siper dua ti shtoj dhe Numb qe eshte kenge FANTASTIKE

[video=youtube;_5Oi4R-jSoA]http://www.youtube.com/watch?v=_5Oi4R-jSoA&feature=related[/video]

System of a Down - Lonley Day


Papa Roach - Scars (Edhe kjo e bukur)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Kjo kenge eshte nje nga te preferuarat e mia dhe ju pershendes te gjithve
Skillet - ComatoseSkillet - Rebirth

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Skillet - Whispers in The Dark

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=wgiJkrAL9K4]YouTube - Skillet - Whispers in The Dark[/ame]

Skillet - Looking For Angels

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=STIv7yItkYc]YouTube - Skillet - Looking For Angels - Official MVID[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Three Days Grace - Never Too Late

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=YWapziQ2mAk]YouTube - Three Days Grace - Never Too Late[/ame]

Three Days Grace - I Hate Everything About You

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=1t9K9rM1SVE]YouTube - Three Days Grace - I Hate Everything About You[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

"Falling Inside the Black" | Skillet

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=--j402Bmvxs]YouTube - "Falling Inside the Black" | Skillet[/ame]

Skillet - The Last Night

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=gRuiu2cWtZ4]YouTube - Skillet - The Last Night video[/ame]
 

sepse

Anëtar i ri
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Me Doorsat e paske kordinuar paksa temen.


Nese nuk degjoni Doorsat eshte e kote te thuash se degjoj Rock.
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Ja keto jane per ty Sepse
The Doors - Touch Me


[video=youtube;PECk9A-07Pw]http://www.youtube.com/watch?v=PECk9A-07Pw[/video]

The Doors - People are Strange

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Me kete te pershendes Sepse :bum :)
The Doors - Break On ThroughThe Doors - Waiting For The Sun

 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

 
Last edited by a moderator:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

sepse

Mos deshiroje ta shkruaje "Love me two times" ?

Pershendetje
 

sepse

Anëtar i ri
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

sepse

Mos deshiroje ta shkruaje "Love me two times" ?

Pershendetje

Po pikerisht sic e ke shkruar ti doja ta shkruaja.

Faleminderit qe ma korigjove gabimin, sepse per kete arsye jemi te gjithe ketu, per te mesuar, dhe per te marre me te miren nga njeri tjetri.


Te pershendes!
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Mir the ti SEPSE por edhe Pink Floyd, Queen , Led Zepplin , The Rrolling Stones, Black Sabbath , Ozzy Osbourne , Steve Vai, Whitesnake .:)...... jan ne at List hiihihi edhe kta ja vlen qe ti degjosh

Ka edhe shum te tjer por pasi qe ti hudh disa video kety :)
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Mir the ti SEPSE por edhe Pink Floyd, Queen , Led Zepplin , The Rrolling Stones, Black Sabbath , Ozzy Osbourne , Steve Vai, Whitesnake .:)...... jan ne at List hiihihi edhe kta ja vlen qe ti degjosh

Ka edhe shum te tjer por pasi qe ti hudh disa video kety :)

Dalengadale behen gjerat e mira dhe me durim " I duruari i fituari " mos harro :) mgjt ke te drejte qe Queen e kam harruar dhe biles me pelqen shume ( lere lere se e bere gafen hahahhaha ). Hajde po te pershendes me Queen - in :) me nje nga kenget me te bukura

Queen - The Show Must Go On

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Shume faleminderit, nuk e di se cfare te pelqen ty saktesisht, prandaj me lejo qe te te pershendes me "LOVE ME TO TIMES" dhe pa te lene nje kenge ne sfond.

Flm ja po e ve une per ty videon :)

The Doors - Love Me Two Times


[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=vhhOmc2EtCA]YouTube - The Doors Love Me Two Times[/ame]
 
Top