Per te apasionuarit e Rokut

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

April Sixth - Dear Angel

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gTmcMkeKlY0]YouTube - April Sixth-Dear Angel[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

April Sixth - Roses

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bJCYCArrOtc]YouTube - April Sixth - Roses[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Seether - Fake It...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7j2DHUw8SZg]YouTube - Seether - "Fake It" (Official Video)[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Guns N' Roses - November Rain


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=siBoLc9vxac]YouTube - Guns N' Roses - November Rain[/ame]


Guns N' Roses--Don't Cry


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_Ns59Bmqpms]YouTube - Guns N' Roses--Don't Cry[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Guns n Roses - Welcome to the Jungle


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xtXN_EHPwSg]YouTube - Guns n Roses Welcome to the Jungle[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Guns N' Roses - Chinese Democracy :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=F1wY7dx_GBE]YouTube - Guns N' Roses - Chinese Democracy video[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Guns N' Roses - This I Love :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uwTkAp-XeDU]YouTube - Guns N' Roses - This I Love[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Te pershendes Ghost :)

Skillet - One RealThing


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=KT_wfv7yIAA]YouTube - Skillet - One RealThing[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Hawk Nelson-The One Thing

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zaPBH5BtuCY]YouTube - Hawk Nelson-The One Thing[/ame]


Spoken-Falling Further

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=N9c4oOMwOlU]YouTube - Spoken-Falling Further[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Faleminderit Зngjεll
Dhe un te pershendes ...:)

Incubus - Dig ...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6Z8cnXVGm1I]YouTube - Incubus - Dig[/ame]​

Enjoy ;)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°


Seether - Fine Again...[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Li2PVKMZCo4]YouTube - Seether-Fine Again[/ame]​

Dream Theater - Pull Me Under


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jAHfDrak52E]YouTube - Dream Theater - Pull me under (studio version) - with lyrics[/ame]​

TRIVIUM - Throes of perdition

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3wG9iR5al4o]YouTube - TRIVIUM - THROES OF PERDITION (SHOGUN ه°†è»چ)[/ame]​
 

Зngjεll

___________
Metallica - The Day That Never Comes

[youtube]Mlahvvymkxc[/youtube]

Metallica- Welcome home

[youtube]WElvEZj0Ltw[/youtube]
 

Зngjεll

___________
Metallica - Turn The Page

[youtube]dOibtqWo6z4[/youtube]
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Mbas nje 2-oresh me muziken e Scorpions mund te them qe ja vlejti 5-orshi ne stadium duke degjuar Alex Hanibbal dhe V.Pappakostantinou...........

Ju pershendes me Holiday
 

Yellow Redhead

angels walk among us
respekte kush ka postu ktu:)

tani,,ku jan BEATLES?

[youtube]A7F2X3rSSCU[/youtube]

Janis Joplin:)

[youtube]mQzG4p5Ekr8[/youtube]
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Radiohead-Talk show host

[youtube]YeWCZpTTvdc[/youtube]

ju sygjeroj edhe Anathema-t,,jan nder te preferuarit e mi,jan komplet bot m`vete:D

[youtube]9es2r7fs7t4[/youtube]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Mua kjo em esht fiksuar keq si keng e kam shum qejf :) :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Te pershendes :kiss---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

Nje nga grupet qe me ben te ndihem mire ne momente trishtimi.... 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Jane te medhenj i adhuroj.... Flm :kiss

 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

[video=youtube;9jK-NcRmVcw]http://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw&feature=share[/video]
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

c'me futet ne kujtime me kto grupe qe keni permendur ktu...


dhe dashuria ime e semure

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Kjo eshte dashuria e dikujt ....

 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

I painted a picture of you, your soul was red, and your mind was blue...

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Kete e adhurova qe kishe vene tek Leo....---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

 
Top