Per te gjithe ju!

Frank

Anëtarë i respektuar.
Sa me ngut e paske kolege, duro se krijimtaria do pune???
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje

Tema e muajit eshte Pranvere ne shpirt , Ne pritje te embel jam ...

Inbox im pret te shperthej nga krijimet :)


Ne daten 15 duhet te hapim konkursin....urgjent :)
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Nuk ka poet ketu, kot lodhesh. :p
Une them te bejme nje konkurs Miss and Mister Bikini 2019 se bleva ca breke plazhi Gucci dhe Armani ke gabi dje yll fare. :p
 

knvb

Antar Aktiv
Tema e bukur por pa.nje cmim sikur te iken boja e tushit dem pale penda e pules si iken..suksese te terve qe do shkruajn
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ju poetet krijoni dhe vini ne jete projekte mbreselenese lool
 
Top