Pergjigju me Po ose Jo

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Varet nga vendimi, por mendohem para se te veproj, pastaj nese duhet ...taglio la testa al toro


Te ndodh shpesh te rifillosh nga e para?
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Kur gjendjem para nje muri, po.
Ama perpara perpas koken ca her te mira qe te pranoj realitetin me shpres qe gjerat mos te jen ashtu sic duken.

Te pelqen te ecesh zbathur kur je ne mes te natyres?
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Dje
🤣 prandaj mu kujtu

Ishte nje park aty afer koncertit dje dhe nga qe doja me loz me nje 3 vjecar, hoqa sandalet dhe u knaqa dhe pse toka ishte e njom sepse kishin ran ca pika shiu me para. U knaqa... te kisha pas hapesire, do ja kisha fut vrapit 🤣🤣🤣🤣
Cik i gjuja topit, cik kerceja, cik hidhesha sa nga nje stol te tjetri ahahahah sembravo fatta di crack.
Dhe heren e fundit qe dola ne durres. E kam ber gjith rrugen zbathur... dhe pas meje i hoqen dhe gocat e tjera.


Po ti, hera e fundit? Pervec plazhit them
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Per disa antare Po😘

Po ty te rrihet pa mua🤔
 
Redaktimi i fundit:

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Jo. Lodhjen fizike nuk e ndjej sepse kam shum energji dhe jam hiperaktive

Do flesh?
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Jo.
Isha gati te boshatisja telefonin por gjeta ca audio interesante qe me kthyen memorie te humbura qe nga gushti i 2019! Periudha qe me pas u ktheva ketu ne forum 😕
Aq e patì gjumi.

E din qe je shum shum e mir?
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Jo. Ate kisha ne menje por bera ravioli te freskta me mish 😁

Do ti preje floket e gjata per tja dhuruar dikujt qe ska?
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Po
Gjak fare i kam dhe tani sepse u bera koh qe nuk perdor syzet... plus pagjumsia.
Po pres te rejat... besoj nga java tjeter.

Flen me corape ne vere?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top