Pergjigju me Po ose Jo

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Kurr
Biles zakonisht e shtoj sepse realisht harroj qe jam me e vogel hahaha nga trut ndihem dyfish 🤣
Po ti?
 

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Kujtova mos po pyesje a jam ly ndonjehere me cokollate 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Po dhe po 🤣

Flet me njerzit rruges apo sjep konfidenc?
 

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Mbaj mend vetem nje here qe isha e madhe dhe e bera sepse kishte shku akrepi te 12 dhe kishte harru me bo dreken lol (kshu ishte premtimi. Do fleja gjum dhe ne 12 hanim)

Spara llogjikoj shum kur merzitem ahhahhahah


Te zgjat shum inati?
 

Hope

◕‿◕
Me kap inati shume ralle, ama nqs me kap, me mban me kohe te gjateeeeeee
Cilat jane gjerat e vogla qe te bejne kenaqin?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
goc e mass,goc e masss,do sjell maja diell,te ta baj pranvere ahhahahahahahaha
tema; po,si nuk qenkan fiqet bio te mire. :p
ke ngrene darke akoma?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top