Pergjigju me Po ose Jo

Jo, nuk bej plazh ne vere


Keni kaluar ndonjehere pushime ne camping?
 
Kenzo stilisti ka vdek, se marr dot


Te pelqejne misrat e pjekur?
 
Jo, perkundrazi, nuk ja keshilloj askujt sepse demtojne stomakun

Sheh shpesh endrra?
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Jo, sa u zgjova.
Te hajn shum mickonjat?
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
As mua sme afrohen

Po, shum. Sa mir ma kujtove... do shkoj ti blej neser.

Te pelqejn misrat e pjekur?
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Po, spara e ul hunden dhe po e ula, dije qe do ta nxi jeten lol

Kur ishe e vogel, besoje te babagjyshi i vitit te ri?
 
Top