Perizoma apo Slip

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ajde goca e kam hapur edhe nje her ket tem por po e hap prap
Cfare vishni me shpeshe dmth per te brendshmet Perizoma ose si thuhet ne Shqiperi Tanga apo Slip ??
Cfare ngjyre edhe cfare modeleshe ju pelqejne me shume ??
Po per patnerin cfare do ju pelqente te vishte ?? Edhe cfare ngjyre ??


Vetem per Femrat
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Slip normal perdor une... Perizomat i perdor me raste me te rralla,kur ka veshje qe nuk duhet te duken shenjat e mathjeve... Por qe me pelqejne shume jane dhe culote braziljane...Ngjyrat i kam nga me te ndryshmet,me mungon e kuqja vetem...

Per partnerin...Bohhh...E rendesishme eshte ti veshe e te mos me dale pa to...:D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Sigurisht Perizoma (ma mesovi njera kete :p) dua te kete femra
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Edhe une zakonishte perdore Slip por kur kam pantallona te bardha ose qe jam ne zyre qe mi kerkonje donje her teritali veshe perizoma qe mos me duken vizat e Slipit
Ngjyart me pelqenje te gjithe me shume e kuqja dhe te zezat
Per patnerin me shume Box te bardha edhe te zezat me pelqen me shume :D
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Pak nga te gjitha i perdor.........por jo gjithmone perizoma ,ndonjehere nuk jane fort te rehatshme.
 

Hermosita

Antar Aktiv
Varet nga rasti... slip, perizoma, braziljane...mundesisht jo te bardha, cdo ngjyre tjeter shkon shume mire ;) Ndersa partneri boxera pa diskutim :D
 

Kleva_Durrsakja

Antar Aktiv
Wow mi goce edhe ket tem paske hapi mi ??
Une rradhe shume perizoma sepse jam me rehat me slip
Ngjyrate te zezat edhe rozet i kam fiksim
Patneri une vdes kur e shoh me box Kuse ai me veshe slip i ka me qef :(:(
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
brek normale...bile du me ble asi me dry per me rujt virgjinitetin, sdi a ka edhe tash se m'kujtohet qe 1345 ka pas halo:D(kur burrat shkojshin neper lufta ja mbyllshin trrak grus se kan pas teper besim te ajo:D)...slipat po ua la atyne huba hubave t'amazonis e t'afrikes:D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Slip normal perdor une... Perizomat i perdor me raste me te rralla,kur ka veshje qe nuk duhet te duken shenjat e mathjeve... Por qe me pelqejne shume jane dhe culote braziljane...Ngjyrat i kam nga me te ndryshmet,...

Per partnerin..
Sigurisht BoXer

:eek:hh::eek:hh:Bianca te citova se njejt dhe uneee dhe pertova te shkruj :kercim:
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
tangat
disa arsye pse ti perdorini tangat (gocat sigurisht)

Permiresojne formen e tuleve aty prapa


Te ndenjurat jo te bukura s'ka mbathje ti rregulloje:D:D
Veri dhe prej hekuri ti po deshe:D


Me to veshur do te keni sigurine absolute se do i pelqeni meshkujve

Pse te gjithe njelloj jane meshkujt??
Mua me kane thene qe jam me seksi me pizhama, ose me coulotte:):kercim::puthdore:

Mund te vishen me te njejten ngjyre me pantallonat apo fundin, kur keto te fundit jane te tejdukshem

Preferoj perizomat, duken me pak:)

Pastaj tek femrat e tjera qe nuk i perdorin krijohet xhelozi dhe ju shohin me zili

LOLLOL
kur nuk i perdorja as ma ndjente fare i vishnin apo jo femrat e tjera:)

Nese i vishni me nje ngjyre te ndryshme nga veshjet e siperme do te terhiqni vemendjen tone

Po normal, ben kontrast...terheq dhe mendjen qenve e maceve, jo me te meshkujve...Nonjehere eshte me mire te mos biesh ne sy se sa te biesh ne sy per keq:):eek:hh:

Zene pak vend ne komodinat apo sirtaret ku i mbani

mua me zene gjithmone me shume vend se nuk palosen mire!:grusht3:

Gjate veres bejne qe te nxihet nje pjese me e zgjeruar e trupit!

Aha, rrofshin breket e gjyshes prej leshi...ato po qe ja vlejne:kercim:


P.S. e tregove veten qe je burre, s'ke vesh ndonjehere tanga:D
 

Analistja

Anëtar i ri
Slip perdor me shpesh kurse perizomat me rralle ne baze te rrobave qe vesh. Per partnerin boxer
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
aka rendesi si jane rendesi ka te hiqen hahah mos te ken dry

Sa mire ke kuptuar kete universin femer :D...mos do te behesh femer LOL LOL LOL

Slip apo ca jan ato nga pas, mjafton te ndihesh mire, mos te te bezdisin :D
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
"tangat e bejne nje femer sexy" JOOOOOOO...

V275124.jpg

V278119.jpg


Apo keto te reja qe ka nxjerre Victoria Secret qe jane jo vetem te rehatshme, por qe as nuk ta tregojne ate "vizen" qe thoni ju per pantallona te ngushta. Une i kam 3 pale (te zeza, bezh, te bardha) dhe me pelqejne shume. Si keto posht psh qe jane perfekte, edhe "sexy" edhe te rehatshme.

V276172.jpg
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
"tangat e bejne nje femer sexy" JOOOOOOO...

V275124.jpg

V278119.jpg


Apo keto te reja qe ka nxjerre Victoria Secret qe jane jo vetem te rehatshme, por qe as nuk ta tregojne ate "vizen" qe thoni ju per pantallona te ngushta. Une i kam 3 pale (te zeza, bezh, te bardha) dhe me pelqejne shume. Si keto posht psh qe jane perfekte, edhe "sexy" edhe te rehatshme.

V276172.jpg
me ato te fotos 2 besoj se do ngjaje klas fare
 

Aisha

Anëtar i ri
Titulli: Perizoma apo Slip

me pelqejne te gjitha llojet e te gjitha ngjyrat.......
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Perizoma apo Slip

me pelqejne te gjitha llojet e te gjitha ngjyrat.......

he moj do na behesh ylber, ti :bye:
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Perizoma apo Slip

"tangat e bejne nje femer sexy" JOOOOOOO...

V275124.jpg

V278119.jpg


Apo keto te reja qe ka nxjerre Victoria Secret qe jane jo vetem te rehatshme, por qe as nuk ta tregojne ate "vizen" qe thoni ju per pantallona te ngushta. Une i kam 3 pale (te zeza, bezh, te bardha) dhe me pelqejne shume. Si keto posht psh qe jane perfekte, edhe "sexy" edhe te rehatshme.

V276172.jpg

te rehatshme dhe te bukura...keshtu i kam dhe une...
por xdor dhe tanga ne raste te vecanta :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Perizoma apo Slip

te rehatshme dhe te bukura...keshtu i kam dhe une...:D

ke i ke moj keshtu? :D vetem breket apo LOL LOL LOL se them te drejten kjo ketu i ka shume te bukura, ama per shume lakmi :eek:hh:
 

eda sweety

sweety
Mbathje apo tanga...?

Miq te dashur me erdhi kjo ide se sot isha ne nje dyqan intimo dhe nuk dija ca te zgjidhja mes tangave dhe mbathjeve.E pra cuna cfare pelqeni te shihni veshur ne trupin e nje femre? Po ju femra me ke e ndjeni veten me te rehatshme?:bye:,,edhe pse e di qe tangat jane me sexy.
 

JaPoNeZi

Anëtar i ri
Titulli: Mbathje apo tanga...?

Une Parapelqej Bokset Sepse Ndihem Rehat Me To...Dhe Persa I Perket Se Cduam Te Shofim Ne Trupin E Nje Femre Jam I Mendimit Me Tangat Sepse Jan Ne Mod :):):):):):) Dhe Me Terheqse
 
Titulli: Mbathje apo tanga...?

Miq te dashur me erdhi kjo ide se sot isha ne nje dyqan intimo dhe nuk dija ca te zgjidhja mes tangave dhe mbathjeve.E pra cuna cfare pelqeni te shihni veshur ne trupin e nje femre? Po ju femra me ke e ndjeni veten me te rehatshme?:bye:,,edhe pse e di qe tangat jane me sexy.

Citjanet me pelqejne :p!!Kam faj une qe te le e hyn ne pc se do hapje tema te tilla ti :)
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Mbathje apo tanga...?

Ne fakt nese do ishte pa gje ic do me terheqte me shum :D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Perizoma apo Slip

te rehatshme dhe te bukura...keshtu i kam dhe une...
por xdor dhe tanga ne raste te vecanta :D

Bugia...Un tempo usavi solo il perizoma..:D :D :D


P.s. Shume shume te bukura ato qe ka sjell karamele zana...I kisha dhe une dy tre pale ashtu, por i kam hedhur.
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Perizoma apo Slip

brek normale...bile du me ble asi me dry per me rujt virgjinitetin, sdi a ka edhe tash se m'kujtohet qe 1345 ka pas halo:D(kur burrat shkojshin neper lufta ja mbyllshin trrak grus se kan pas teper besim te ajo:D)...slipat po ua la atyne huba hubave t'amazonis e t'afrikes:D

LOL LOL LOL LOL ta hangsha trunin une ty LOL LOL LOL


mvaret.. slip, braziliane, gjethmon. tanga sias nevojes :D
 
Top