Përmbledhje mendimesh për antarët

Lauri

Anunnak
Pa tjeter qe keni krijuar nje ide per ndonje antare qe keni pasur me shume shkembim ideshe gjate postimeve,apo vetem duke i lexuar temat apo postime te ndryshme te tyre.Na thoni dicka rreth antarit.

Per mua.
-Jeta.Me ata "kacurrelat" e saje futet pothuajse ne gjitha temat,pergjigjet i ben me saktesi dhe eshte e prere.
-Nostra.Si "Maradona"cdo postim eshte goooool(mjafton kjo)
-Sweetzzinna.Duke lene me nje ane temat dhe postimet e saje(qe jane te nje vlere te madhe info.),me ben pershtypje edukata qe ka.Ku je rritur moj?
-Hostel.Kur lexoja postimet e tij,kisha krijuar idene qe ky ka te pakten 25-27 vjec.U habita kur kam pare moshen 16 vjec.
-Alfonsi.Patriot i madh,dhe i pregatitur.
-BeniT.Do ta krahasoja me nje fornitor informacionesh shume te rendesishme.Infot per njeriun jane si benxina per motorrin.
-Mia.Trendelina.Jane ngadalsuar pak ne krahasim me forumin e dikurshem.Por humorin nuk e kane harruar.
-Elushe.E njoh pak,por me duket e perpiket dhe i pelqejne temat shoqerore.Me sa me duket eshte e shoqerise.

Po pushoj pak por do kthehem me te tjeret.Vazhdoni ju, sa te pi nje kafe.


Te dashur antare, kur postoni jeni te lutur te mblidhni mendimet qe keni per antaret dhe ti postoni te gjitha njehereshi dhe jo nje nga nje.
Mundohuni mos ta ktheni temen ne chit- chat, neqoftese keni dicka qoft kundershtim apo falenderime jeni te lutur ti beni ne menyre private.

Faleminderit!
 
Last edited by a moderator:
Nostra....goxha i sakte ne pergjigje....tip inteligjent...
Bella.....shume vajze okej ne postime...
Conect...poston rralle por shume i zgjuar ne pergjigje...
sweetzzina...foto shume te bukura ngarkon...
Benit...shume aktiv me duket ne forum...
Jeta...nese eshte ajo vajza me kacurrela qe ka qene me nick tj me pelqejne postimet e saj ke cmeson...
kaq kam vene re une....thashethemet e tjera po i le per me vone...
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
RapTisha - i drejtperdrejt
 

vlora

PeJaNeZe
kjo teme tek diskutime shoqerore??
me duket pak pa vend por nejse...

brici:D me duket shume ambiciose,temperamente dhe e embel...:D

kurse per fcbesia mendoj se i ka syckat me te bukur prej cunave ne kete forum...:D:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Raptisha, xhebraili je ore...dukeshe i njohur :p

mendimi im jo i rendesishem per kete djalin eshte se....nuk edhe dhe aq i keq apo grindavec dhe aq sa do te na bej te duket :DPer hapsin e temes Lauri.....mendoj per kete antar, mjaftueshmerisht i kendshem me mendimet, temat dhe postimet e tij....kaq me shume akoma sdi :D
 
Last edited by a moderator:

albstudent

FORCAT RENEA
Ateher po jap dhe un mendimin tim per disa nga antaret ketu


Braziljanja - e shakthet , inteligjente dhe mendoj se ne te ardhmen do behet dikushi

Bella - e pjekur ne mendime , e embel dhe poston rrall e sakt

Sweetzinna - me pelqen se kemi mendime te perbashketa ne shum tema :)

Briciolo - ka shpirtin e kundershtimin per cdo gje ka natyre replikuese :)

Gjarperesha - e embel dhe alturiste

Nostra_22 - shum seriozisht e merr forumin sidomos kur behet ndonje chit chat fshin postimet por them qe kjo nuk esht e drejt se do ket dhe tema ku njerzit te shfryhen ..

sexy_pussicat - me pelqen se flet per gjithcka nuk njeh tabu dhe ka nje natyr ekzotike ndoshta dhe nga fakti qe jeton ne nje vend ekzotik :)

Suriana - e qeshur ka nje tip te lezetshem shfaq dashuri

ida angel - patriote mbi te gjitha dhe e sakt ne postime

goc tonerllikse - sic ka nickun goc tipike blloku , mistrece :):)

Hard Styler - menefregist thot ate qe mendon dhe i pelqen muzika house :)
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Gjarperesha...
Me duket vajza me reale e ketoj forumi..
Me pelqen shume.. edhe pse sma var
 

deni_boy

i_embeli
Gjarpreresha eshte vajz shume inteligjente dhe shume gazmore,
eshte dhe shum tip i muabetit per kete me pelqen shume ka shume ane pozitive
si dhe eshte shuke aktive ne postimet e saj

ida_angel
vajz e embel e ndrojtur vajz e bukur gjithashtu
dhe e mbyllur ne vetvete
 
Last edited by a moderator:

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Pa e them dhe une mendimin tim se e paskam lene pa thene...:D

Atehere po e filloj me Surin...Pak a shume e din dhe ajo mendimin qe kam per te,gjithesesi do i thoja te vazhdonte keshtu siç eshte e te mos nrdyshonte fare...:ciaoo: :kiss

Fighti i quajtur ndryshe Brad Piti nga ngjashmeria e madhe qe ka me te...:D Te dhuron buzeqeshje falas ky djale...

Luci dhe Hardi- Mbase nuk duken ketu ne forum,por jane djem me te vertete shume te sjellshem dhe me edukate...Kam shume respket per to.

Briciolina- Kete vajzen e kam shuuuuuuuuuume xhan. Eshte fantastike ne te gjitha aspektet.E gatshme per te te keshilluar,per te te ngritur lart humorin kur e ke nentoke...Pastaj keto te tjerat si inteligjente,e shkathet,etj etj i dini te gjithe...Puc puc xemla...

Kaq per kete edicion...
 
Redaktimi i fundit:

braziljania

Anëtar i Nderuar
ja tia filloj dhe un njeher:
PJESA I
1.angel boy-shok shum i mir,di te ndaje shakane nga gjerat serioze
2.casanova-si shpirt,keshillues shum i mir,mjaft i dashur
3.sweetzina-goc shum e zgjuar,me ka len pershtypjen qe ka nje pergjigje gjithmone per cdo gje..:kiss
4.suriana/shihanny-tipike kosovare,te dyja do ti permblidhja me nje fjale vajza 1
5.ilda-durrsakja ime,shum e mir.....lum taku per ate
6.zhgenjyy-sa kundershtyese kur behet fjlae per xhaxhi liun,po jashte temave t epolitikes shum mir-....hap tema mjaft te goditura......
7.albstudent-shakaxhi,shum i mir.....i ndjeshem....flet me llogjike
8.briccolo-kundershton neper tema me detaje..gje qe te ben ta admirosh
9.connect-patriot,shum cun i mir,frymeszohet shum neper tema,prandja me pelqejne shum postimet e tij.

per te tjeret here tjeter!!!!!!!!!!!!!!!
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Nje mendim tjeter per dike tjeter.

sexypussicat, thjesht e adhuroj kur poston :puc[/B][/COLOR]
 
Last edited by a moderator:

*Casanova*

kazhanov
bella - qe e ndjen se do te kete 3 femij te paren vajze pastaj ne 54 dy tjeret duke ushtruar gjimnaskit dhe palester.....
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Bella - pasionale, e embel, e dashuruar me gjithcka, inteligjente;)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Angle Devil --Yll (star)
Casanova - po i rrespektojke njerzt mik i mir
Deliza--Fjalt e embla sii mjalt:p
sihhana-- shakagjike,Yll osht edhe Kjo
gjarperesha-e shpejt si era,e urt doket e kshtu nuk e di

per qeta m`ra ndermend qetash :D
 
Redaktimi i fundit:

*Casanova*

kazhanov
Jo mendimi koti nuk ke aspak...me sa kam vene re une, dhe te them te drejten jo shume dhe jo e perqendruar sepse kam mendime jashteforumeske ne koke .....Por kam pare qe je i kujdesshem, nuk ofendon dhe nuk ve mendimin tend mbi tjetrin....Ne kete kuptim i kujdesshem :D


mundohem te jam liberte me te gjith dua te shoh qe tymi nga oxhaku te me shkoje drjet e larte :D .... bella ti je intelegjente por ke nje gje te keqe qe na i humb kohem me ata postimet e gjata... ndersa suriana dhe shihane me duken sikur te jen motra vecse dallimi shihany eshte me e pa turpshe ja fut ndonjiher nga nje fjal qe me shkrin duek qesh :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Bella - pasionale, e embel, e dashuruar me gjithcka, inteligjente;)

kam te njejtin mendim..do shtoja bukuroshe..


Casanova LOL LOL nuk jemi motra jo :D por te qeshura te dya na plqjn shakat :D

ndersa ti i sjellshem dhe i vemendshem ne at qe shkruan ..kam mendime pozitive per ty
 

*Casanova*

kazhanov
suriana motra ne kuptimin si kosovare dhe te qeshura te afrueshme etj.... dmth me duken sikur i keni disa karakteristika te perbashketa
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Shihanny : e sjellshme, inteligjente, shakagjije, preferon dialektin, omelsin, llafazane e madhe, plq njerzit e thejsht siq eshte dhe vet...
 
Last edited by a moderator:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Ju lutem mos e beni temen chit-chat
jepni mendimet e tuaja per anetaret qe mendoni dhe eshte me se e aritshme:)
Ju flm per mirkutpim:)
 

sensuu

sweet
trendelin------goc shume e thjeshte.........me pelqen vertet,thote gjithmone ate qe duhet
nostra-------thote gjithmone thelbin e gjerave:D

kot i thashe keto mendime,
 

albstudent

FORCAT RENEA
sensuu- ti je perher e qeshur un ta kam then dhe se vret mendjen shum :) je si nje kesulkuqe e vogel

sensuu e ujku jam ec te te haj pak :) ke nje tip teper specail me pelqe qe je ne humor shpresoj te jesh dhe ne realitet cdo gje e tregon kete avatari jot , postimet rri keshtu sic je mos ndrysho :) puthh
 
Last edited by a moderator:

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
1) Cyber_Spartacus Djal i thjeshte jo bishte per pjet i edukum i sjellshem dhe shume i embel :pP: :kiss

2) Hostel llafazoni madhe si rri goja mbylle nje sek LOL Por eshte shume cuni i mir i zgjuare dhe nje shok per kok :D

3) Luci shume qefli :pP:LOL LOL

4) Bricolo Shume e zgjuare dhe e embel tek fjalet qe thot :D

5) Connect shume kernac me zi ti nzierr dy fjal LOL LOL LOL

6) Goni i ka pak te gjitha :D

7) Pizhuja bon me keq se kalamoni LOL LOL Por kure te flet ta thot fjalen troc dhe me men dhe me pelqen shume sepse kemi pak a shume te njetin mendim vazhdo keshtu yllo :D

8) Zinna shum e sjedhshem dhe me pelqejne shume temat e saj i lexoj me kenaqesi
 

Lela_Dr

Donatorë
E shof qe te gjithe paskeni pershkruar pak a shume shoqerine tuaj....
Se pashe veten gjekundi po nejse....zere se me keni menduar....:p:p:p


Atehere te filloj me listen e gjate.

Connect: Djale Simpatik, Inteligjent, gallatxhi, Punetor, shume i komunikueshem me te gjithe, i qete, i embel, Romantik kur don :p. Djale perfekt per ta pasur shok te perjetshem. ;) Durrsak hesapi :D

WxP: Djale korrekt, i zgjuar, te thote troc cfare mendon, punetor, i sjellshem, tip i qete por ne te njejten kohe dhe i emeel si crepes :p
Lum ajo qe do e marri per burre :)


BeniT: Djale me tabon, inteligjent, i kendshem ne muhabet, qyfyrexhi, koleg perfekt per te punuar.

Sweetzzinna: Motrushja ime e vogel. Nuk kam fjale per te pershkruar kete vajze perfekte. E embel, e dashur, inteligjente, e kendshme ne muhabet, ben te pamunduren per shoqerine, punetore, studiuese, labe e poshter moooooo. :p:p Te kam shume xhan ylli.

Jeta: Ehhh c'te thuash per kete vajze te mrekullueshme. E zgjuar, e embel, simpatike, kacurrelse, patriote. Me pelqejne mendimet e saj dhe vendosmeria qe ka. Nje shoqe perfekte per ta pasur per gjithe jeten. Shpresoj te behesh nje avokate e zonja.

Nostra_22: Ahhhh ky Nostra qe s'le asnje pa kundershtuar :p. Djale ironik, inteligjent, i komunikueshem, ka sens humori shume te holle, tip seriozi duket nga shkrimet e tij, edhe pse ka dhe ai anet e tij plot humor (edhe pse shumica se kuptojne).

Agrodolce: Djale punetor, shok i mire, i embel, shakaxhi, gjithmone i qeshur. Zio perfetto moooooo :D

Po e mbyll me kaq se me iku frymezimi per sonte.
Nje dite tjeter do vazhdoj me pjesen tjeter te stafit dhe pastaj me anetaret.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
ja tia filloj dhe un njeher:
PJESA I
1.angel boy-shok shum i mir,di te ndaje shakane nga gjerat serioze
2.casanova-si shpirt,keshillues shum i mir,mjaft i dashur
3.sweetzina-goc shum e zgjuar,me ka len pershtypjen qe ka nje pergjigje gjithmone per cdo gje..:kiss
4.suriana/shihanny-tipike kosovare,te dyja do ti permblidhja me nje fjale vajza 1
5.ilda-durrsakja ime,shum e mir.....lum taku per ate
6.zhgenjyy-sa kundershtyese kur behet fjlae per xhaxhi liun,po jashte temave t epolitikes shum mir-....hap tema mjaft te goditura......
7.albstudent-shakaxhi,shum i mir.....i ndjeshem....flet me llogjike
8.briccolo-kundershton neper tema me detaje..gje qe te ben ta admirosh
9.connect-patriot,shum cun i mir,frymeszohet shum neper tema,prandja me pelqejne shum postimet e tij.

per te tjeret here tjeter!!!!!!!!!!!!!!!

PJESSA II

10.spartaku-me pelqejne postimet,kryesisht ne fushen e politikes...ndersa si njeri me aq sa kam arritur ta njoh me ngjan nje djale shum i mir e i sjellshem.
11.lela dr-goc shum serioze,e sakte ne postime.......
12.nostra 22-i vendosur dhe plot argumenta
13.deliza-mjaft e embel,besoj se duhet te jete tip shum i qeshur ne jete te perditshme.....
14.angel & devil-ky te kenaq ne muhabet,shakaxhi......edhe me zemer flori...
15.bella-shum frymezuese me temat qe hap,kur lexon fjalet qe ka shkruar,uh te vijne mijera mendime ne koke
16.prici gjak perzier-kam arritur ti kuptoj kuptimin e nickut,dhe them se arrita te njoh cilesite e tij,nepermjet atij nicku......shum djale i mire..
 

bella

Anëtar i Nderuar
E shof qe te gjithe paskeni pershkruar pak a shume shoqerine tuaj....
Se pashe veten gjekundi po nejse....zere se me keni menduar....:p:p:p


Atehere te filloj me listen e gjate.

Connect: Djale Simpatik, Inteligjent, gallatxhi, Punetor, shume i komunikueshem me te gjithe, i qete, i embel, Romantik kur don :p. Djale perfekt per ta pasur shok te perjetshem. ;) Durrsak hesapi :D

WxP: Djale korrekt, i zgjuar, te thote troc cfare mendon, punetor, i sjellshem, tip i qete por ne te njejten kohe dhe i emeel si crepes :p
Lum ajo qe do e marri per burre :)


BeniT: Djale me tabon, inteligjent, i kendshem ne muhabet, qyfyrexhi, koleg perfekt per te punuar.

Sweetzzinna: Motrushja ime e vogel. Nuk kam fjale per te pershkruar kete vajze perfekte. E embel, e dashur, inteligjente, e kendshme ne muhabet, ben te pamunduren per shoqerine, punetore, studiuese, labe e poshter moooooo. :p:p Te kam shume xhan ylli.

Jeta: Ehhh c'te thuash per kete vajze te mrekullueshme. E zgjuar, e embel, simpatike, kacurrelse, patriote. Me pelqejne mendimet e saj dhe vendosmeria qe ka. Nje shoqe perfekte per ta pasur per gjithe jeten. Shpresoj te behesh nje avokate e zonja.

Nostra_22: Ahhhh ky Nostra qe s'le asnje pa kundershtuar :p. Djale ironik, inteligjent, i komunikueshem, ka sens humori shume te holle, tip seriozi duket nga shkrimet e tij, edhe pse ka dhe ai anet e tij plot humor (edhe pse shumica se kuptojne).

Agrodolce: Djale punetor, shok i mire, i embel, shakaxhi, gjithmone i qeshur. Zio perfetto moooooo :D

Po e mbyll me kaq se me iku frymezimi per sonte.
Nje dite tjeter do vazhdoj me pjesen tjeter te stafit dhe pastaj me anetaret.

Shefe ti e paske bere listen te lumte..sa nerva paske pasur hahahaha...Se une kam thene per ate qe kam pasur siper....Prandaj dhe ty ste kam permendur yllo....Uaaa po ti je e para moj shefe se ne te dyja jemi relike ne kete forum :p LOL

Per Lela_dr......Une personalisht mund ta pershkruaj me shume por do them vetem pak fjale....E vleresoj.
Tek une shefja :)ka percjellur nje edukate dhe bagazh te vertet...je nje person i qeshur dhe i drejte....korrekte dhe aspak neglizhente.
Simpatike e embel dhe e eger ose me mire te them e forte ne momente te caktuara....duket si e larget dhe e ftohte kur eshte para pergjegjesive te saj ne kete forum , por vetem duket aman se eshte krejt e kunderta :)

Sa per te meta, keto ane kam njohur une...ska lela te meta :D....psh, kam njohur thashetheme nga forumistet e vjeter.....lela nuk eshte e tille....:puc baciiiiiiiiii preziosa
 
Redaktimi i fundit:

xhebrail

Mangup me Licenc


Ja edhe une per ata qe um kan ngel ne mendje..

Nostra-Njeri Universal Di te flas per çdo teme...
Wxp-Shef se Jo Mahi//
Gjermoni -Humorist i pelqen te flas Si Kosovaret..
Sihhany-Ma shpif me ato germat e veta..
Deny-Boy-Futet ne forum vetem per hater te femrave
Brazilania-E bukur edhe teper e mençur per moshen qe ka..
Krutonja -Intelektualja e forumit.
Connect-S'kam kushedi çfare muhabeti me te..
Fc Besia- Na lodhi me do kuriozitete hahahhahahaa
 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Po jap mendimin tim per disa nga anetaret qe kam takuar dhe live.


Bianca SK Thote gjithmone cfare mendon dhe pse ndoshta nuk duket.

CoNNecT
i pelqejne sfidat, por nga nje here dhe i humbet :D.

DEVIL HAND kush ka pare filmin Costantine, mund ta shembellej me te :D.

Nostra_22
Cfare te them per rremen, do duhesh nga nje shprehje e tija. Bibla na meson ti duam armiqte njesoj si miqte,
ndoshta se jane njelloj. Po Kur'ani? :D.

BeniT Protektive ne cdo rrethane :D. E ndjen moshen ne supe :p

Lela_Dr
Ka lindur per plazhin apo per jeten e nates? :D.

WxP Na ka kenaqur gjithe beharin, ky cuni modh :D.

Julius
Njesh, i alternuar :D.

Lucignolo ???:brrr

agrodolce gjithashtu na ka kenaqur :D.

another_reality
Per aq sa u takuam, mrekulli :D.

pulcina_86 Duhet te mesoje rruget akoma :D.

rosablu Durrsoke mi lale :D.

Angel&Devil
shok betejesha...me birra :D.

zhgenjimi me thene te drejten, skam folur shume me te, po duket pak agresive :D.Dhe dy anetare qe nuk jan regjistruar(mendoje) tek ky forumi i ri,
klandestini dhe Miss_Kitty mund te kishin dhe keta nje koment, por po bej nje no koment :).
 
Top