Përmbledhje mendimesh për antarët

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Jam zhvesh nga mendimet fare :p
Per Lollyn di te them i gjo...ti dhe une ne real life o do ziheshim vetem o do putheshim gjithe kohes :p...

Un i kam qef femrat e egra lol kshu qe edhe sikur me dash, sdo te zihesha me ty hahah
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Un i kam qef femrat e egra lol kshu qe edhe sikur me dash, sdo te zihesha me ty hahah

ahhh do me thene po me thua qe.....upsssss ika ja fita vrapit...lol lol
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

ahhh do me thene po me thua qe.....upsssss ika ja fita vrapit...lol lol

Keq sdo boje.. do mboje xheloze dashnoret ahaaha
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Keq sdo boje.. do mboje xheloze dashnoret ahaaha

uaaaa cpo e degjojne veshet uaaaaa...turp,herezi

ku eshte tema me puth gjinine e njejte lol
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

uaaaa cpo e degjojne veshet uaaaaa...turp,herezi

ku eshte tema me puth gjinine e njejte lol

Jo jo se pastaj don dhe zana se skemi se ku ta puthim lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Jo jo se pastaj don dhe zana se skemi se ku ta puthim lol

Lolly edhe me kishin thene ruhu se ajo eshte ashtu..lesqibe , po jo une lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Thote qe e ka koken mbi shpatulla .. :knick:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Duket qarte qe ka prb me syte ..) Jo ti Marle, mos u nxej ) :p

- Marla, eshte zbutur kohet e fundit.. me ka marre me sy te mire :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Marakli i Krapit - Quku :p

Marla, e embel :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Qysh bre me heq te drejten e fjales pale te mendimit e vleresimit :p

Vlereso cunat veq kujdes se mi le pa gjume :mendim:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

jana80 me duket shume interesante, ka mjaft bagazh, serioze me sh sa duhet:p
Ama ka dicka..nje pasion per librat e shkrimet qe ne pak veta kam pare:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Ka kohe qe skam pershkruar ke:

Zana - menyra e qasjes ne debate me pelqen. Duke qene se jam adhurues i debateve, paksa te ashpra, kam pershtypjen se eshte tip qe se pari degjon, pastaj lexon, kupton qasjen e debatit dhe ta kthen po aq sa e meriton. Hiq as me pak e as me shume. Tak paret - tak byrekun. Me shume me pelqen se t'i thot gjerat kshu troq dhe me nje logjike rrjedhese dhe te kuptueshme. Pra ne nje debat dhe ne cdo debat eshte e rruges qe njerezit te nxjerrin nga tjetri, jo siperfaqesoren, por ate qe ndjene ne shpirte dhe Zana eshte ngulmuese deri sa te bene te nxjerresh te mirat dhe te ligat nge barku. Tani neve te gjitheve na kane rrahur dallget e jetes por me pelqen qasja e saj se keto rrahje kam pershtypjen se i ka kthyer ne mesime jete.

jana80 - me heshtjen e saj po na pushton dal ngadal. Nuk kam merak t'i vleresoje njerezit pergutazi por kam nje pershtypje qe jana karakterizohet me nje pjekuri, sens shkrimi dhe nje rrjedhmeri te kuptueshme. I uroje fillim te mbare dhe shpresoje qe do hapet dhe nde debate per te na dhene mundesine te fitojme ndonje njohuri nga njohurite e saj.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

-kitrra123 , pa dashur qe ta ofendoje ..... Tipi i mashkullit stimulues per mua, ne te tera kendveshtrimet.... por ajo qe me le me shume mbresa eshte sjellja e tij delikate dhe sensuale ndaj femrave/femres- Just perfect, mashkulli i enderrave :qershi: ::kupid:: :tvb:

Ps...ndersa jana80, per mendimin tim me aq sa kam vene re ... ka nevoje qe te dali nga guacka :p
 
Redaktimi i fundit:

jana80

Super Moderator
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

po pergjigjem dy antareve te fundit me nje nentekst te perbashket:

jana80 "esht ne guack" pasi me kan mesuar te degjoj ,te degjoj..te kuptoj e te pergjigjem po qe se jam ne ate lartesi e nese nuk jam nuk debatoj nese ka peshe mesoj nese ska analizoj ate cfsr shtyn te bej "ate bubullime"

ju njoh shume pak por shkrimi i kitrra123 ka ne cdo fjale "hije"(lexohet nenrrjeshta) shenj pjekurie ,analizus,autoritar ,katalizator
zana kam lexuar sh debate ..shijet e tua menfoj qe ke nemorje te forte ,dobesi fizikun me leko metaforen "shok elektrik"ama qe e shkakton gjithmone duke njohur polet!
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

nicktjeter...do te analizoj pak ;lejom!
te kam lexuar 348 shkrime nga ku bazohem:
je shum e cilter..e padjallezuar..provokuse dhe mendoj sh e embel
ne krijimet e tua pasqyron nje tip romantike , bujare dhe ne pritje.
ne debate nuk lexon me vemendje cshkruhet por me ironi fsheh mosdurimin tend.
je lindur per lider por vazhdon te ndjekesh..
mendoj qe nuk je femer e forte ..ne fund si mund te jesh e forte kur je aq e qeshur dhe romantike..
mos ler shkrimin eshte pasuria jote!
 

busavata

Antar Aktiv
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

perveq Zanes qe e njoh nga nje forum tjeter , asnje antarë/e nuk e njof .. te Zanea gjithmon kam gjetë mirkuptim , ka sjellje te mira :)
 
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Antaret e rinj me duken mjaft interesant, Me vjen keq qe snjof asnjerin prej tyre
se do i kisha telendis pak :gez:
 
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Sensu vajze e perkryer , esht model ne zhdukje si nokia 3310 dhe ben dallim nga te gjithe kur eshte afer
ndersa nga larg nuk duket.......... kushedi pse? lol
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Didi- E admiroj vertetesine e saj! Une e dua shume!
Sensu- ka nje ciltersi te pamase. S'me pelqen fare kur nxehet dhe flet ndonje fjale jasht etikes :p, por kushedi c'e kap ne ate cast :)
WOW- Shume shume tip! Ka nje sportivitet, nje te folur tere humor e lezet. Duket qe forumin e ka per t'kaluar kohen :).
Bombi- Gold boy.. nga ka humb.. ja ka mbledh shkolla..
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Love dhe Princesha, persona qe te bejne te besosh ne miresine e species njerezore.

Soulmind, shkrimet e saja jane melankolike dhe mbajne vlera.

Zina karakter e forte, e qeshur ne shumicen e kohes, i del rrudha ne ball kur i ngrihen nervat ngaqe duron shume po nuk fal dot kur mbushet kupa. Tipe e qete dhe dashamirese.

Monique, pak impulsive, shume e drejperdrejte ne ato qe shkruan, e qeshur, e bute dhe e eger kur duhet.

Zana, alamet brune kam pershtypjen se e kemi, si bebushe lepurushe, qe i pelqen te beje pak si gangsterre, vetem pak fare.

WoW, eshte zemergjere dhe ndihmon te tjeret sa te mund, por shume here nuk i jane mirnjohes. Eshte idealiste, zhgenjehet nga njerezit dhe habitet per kete, sepse kujton se te gjithe kane nje ndergjegje.

Lauri, djale shume serioz edhe i zoti ne shprehjen e mendimeve.

Loverboy, zemergjere per te kuptuar te tjeret.

Tomka, djal inteligjent dhe shume i prere ne mendimet qe jep.....

hajduti
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Per gjithe kam mendim pozititv, por disa thjesht i dua...edhe pse nuk i njoh ne jeten reale, me mbushin me pozitivitet kur i lexoj...Do filloja nga Souli, nuk e di pse, por kam ndjenjen se sikur jam moter me e madhe per te, ajo si moter me e vogel, nganjeher rrebelohet, por e kendshme, e drejt, dhe disaher kur rrin gjithe naten zgjuar ne mengjes, e terbuar fare, ne themi mirememgjes ajo naten...hahha..thjesht eshte moterza ime virtuale...
Neve- ndjej se e kam si binjake, ndoshta se jemi nena te femijeve te nje moshe, dhe pastaj si me me shume eksperienc ne jete... eshte shume e qete dhe nuk te merzit asnjeher, eshte e dashuruar me natyren, dhe gjerat e vjetra, nese kisha mundesi do i beja nje supris me gjera antike
Arfe-eshte moterza e dyte ne forum, thjeshte kenaqem kur e di se me mendon, dhe kujdeset per mua ne nje menyre interesante...
Nick-grindavecja- sdi perse por mua perher me ka bere mire te bisedoj me te... eshte vetvetja, shpresoj te kete edhe ne te vertet...
Monique- kam nje pershtypje pozitive per te saq edhe topi i Mic Sokolit se leviz dot. Eshte kenaqesi te bisedosh me ate, e pjekur dhe e matur...
Marla-shefica, qe nuk dorezohet lehte..punen e ben per mrekulli, e admiroj per perkushtimin qe ka ketu...
Love dhe Zinna-jane mrekulli ne vete. te dyjave ju uroj nje jete te mrekullueshme, por te vijn te na vizitojn pak ketu me shpesh..
ami7 edhe pse pak e njeh, me mjafton te them se eshte e mrekullueshme.
Endrra- ka bere pak mungesa, tregon maturi, dhe e qete...
Legally- cfare te mendoj per te, qejfi i saj te shetis, te haj mire, dhe mendoj se deshiron mamit ti bej supris me nje dhenderr, por supris..
Lolly- eshte nervoze, e pengojn njerezit qe e shikojn hahaha, por kur seshte me nerva eshte shume e kendshme, dhe si nuse e mrekullueshme dukeshe..
sa u perket djemve
per gjithe mendoj mire, skam mendime te keqija, Lauri me acaronte ndonjeher, po u dorezu edhe ai, hahah..
Kam respekt te vecant per gjithe, perfeshir edhe Laurin
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Autobiografiste/paragjykuese, ne kulm .
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Futja kot eshte ketu... Edhe ktu me miqesi qenkan pershtypjet.. Me kemi muhabet ec ti thurim lavde

Po me vjen mire qe e njihni nj-tj kaq mire...

Une shoh qe sjam ne asnje liste...☺️cudi se ne privat edhe gocat me respektojne me duan gjoja hahaha..

Hartini,neve,endrra...zana, tomka, sensu do ti vecoj.. Snjoh shume te tjere
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Bella ti je e pacipe lol
Je shpirt artiste dhe je me open minded se gjithkush ktu.
Zana o seski forumit ...mos ta ktuj kush
Dhe fly....je rob zoti daku....
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Bella ti je e pacipe lol
Je shpirt artiste dhe je me open minded se gjithkush ktu.
Zana o seski forumit ...mos ta ktuj kush
Dhe fly....je rob zoti daku....

dhe ti je rob zoti

keta robt e zotit lesht marin zakonisht :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Bella femra me sexy e forumit dhe me trimja.

Hahaha jo dhe kaq lavde po rrofsh :)

Nuk jam dhe shume aktive e kuptoj ne fakt.
Marl te shkon e kuqja :)
 
Top