Përmbledhje mendimesh për antarët

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Bella goce e mire, ne fb nganjehere i jap like, se ketu n'forum s'futet On nchat kurre pothuajse :p hahah ! jk
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

O bella po u harrove harrohesh ne forum. Po he mi se dhe ti miqt permend perher : p
Sepse ata qe njeh me mire per ata dhe mund te flasesh mendoj.
Per mua Bella mpelqe se eshte ne hare e nuk prish terezi asnjeher. Kontradiktore me raste por e rendesishme esht qe percjell pozitivitetet.

Princesha: u are too good to be true dear. I wish to be like u in more aspects.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Soul..... ajo ana pozitive e gjithkujt.
E matur , pozitive dhe percjell nje kenaqesi kur bisedon me te....
Te imponon respekt vetvetiu.

Princesha ato pak here qe kam biseduar me sjell nje lloj paqe ,shume e edukuar dhe e kujdesshme.
Vajza per tu patur zili!
 
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Monika : Meso pak nga shoqet se ngele egersire a derbardhe lol
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

monique vajz e zgjuar, e perpikte me duket nje njeri i drejt e jo m shtirje sic bejn disa :(
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY


Jana, vajzë exellente shum e edukuar. Mbën pershtypje kur flas me to, jo vetëm që pershtatemi, porse perher me len bisedë arome pas. 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Une mendoj Nevin shume te bute dhe te qete, ne jeten reale.. Nick e drejperdrejt..:p
 
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Passion eshte i regjistruar qe ne 2010 dhe ket vit e gjeti me ngrit puplat. Nuk du ta komentoj akoma as ne aspekt pozitiv dhe as ne negativ sepse pervec faktit qe ka fiksim butonin dislike nuk e njoh.


Nicktjeter spec djegs. Pershtatet me cdo pjatanc ama mos egzagjero me dozen sepse sono cazzi tuoi poi.
Eshte nga ato personat qe o i don ose i urren, ske rrug te mesme...ka emocione te amplifikuara deri ne limit dhe muton ne baz te esperiencave (pik te perbashket prandaj perplasemi).
To be continued.... sepse do ja kpus gjumit 1her
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

DM- nuk e di perse, por ka dicka ke kjo vjaze qe me bind eshte shume e mire, thjesht te duhet kohe ta kuptosh,
Master-Mendoj se je djale i mbare, shpejt nje nuse te mbar, nese nuk e ke gjete ende...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Anetar te dashur. Tema nuk eshte te thoni mendimin per anetarin siper. por per anetaret ne pergjithsi me paragrafe te gjate. Nqs doni temen per anetarin siper shkoni ketu.
Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Ju flm! :D

Meqe erdha dy llafe po i them dhe une :p

Dangerous: Nuk e njoh, me duket sh enigmatik, por kam sh respekt per qetesine qe percjell dhe respektin i jep cdokujt.
Arlea: Me kujton vajzat qe u regjistronin ne 2011 tere zell e energji :D
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Soul, shume kreative dhe plot energji

Jetmira shpesh thyen rekordin e postimeve... vazhdo keshtu...
 

Passion

Banned
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Monique eshte nder me inteligjentet.
Yyyyyyyy sa shan kur shan:gjuhe:
Ka shpirt luftarak,eshte shume e bukur,sensuale,kacurrelse bukuroshe.

Qetesine,miresine,shoqerine e ka nje natyre te vecante ne sjellje qe tregon qe vjen e eshte formuar nga familje qe kan historik fisnikerie e gjej tek Jana.

Aver mprehtesia.
Abis i shoqerueshem(me vajzat kryesisht :gjuhe: ).

Nevertiti ka ca gusto me kenget e saj qe me dergojne ne imagjinate se eshte e bukur.
Eleganca e saj ne shkrime ngacmojne imagjinaten se duhet te jete class aristokrate(pa cigare).

Kryesisht me kane dalur ndryshe keto imagjinatat e forumeve mua:gjuhe:

Nicktjeter !

Shkruan me bukur se te gjithe ne kete medium.
Talent njeri.
Shpirt rrebeli duket.:buqete::buqete::buqete:
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Passion, vone e kam kuptuar se cili je. :)

Nuk dua te zgjatem shume se ti tashme e di mendimin tim per Ty.

Burre zotni. Fisnik - me kuptimin e plote te fjales. :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Aver ja ashtu mo..kur ska tjeter me i miri pi krejtve lol
:p
Gezon respektin dhe eshte person tek i cili mund te mbeshtetesh (ky eshte mendim..jo konstatim)

Pasion averi eshte gjo mall i njoft? :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Pardon.....popull i thjeshte ne o did :p
Ja po e nis me ty
Didi capkene ,i ka batutat fet e fet per merak
Nicktjeter shpirt artisti ku gjithkush gjen veten ne penen e saj
Ultraviolet totalisht e vecante .....por kaq argetuese kur eshte ne hene te mire
Jana nje vajze e cila matet mire para se ta thote nje mendim...te godet me pambuk
Pesti kjo eshte dashuri :)
Soul pjekuri dhe qetesi te reflekton
Princesha nje person ku me qeresine e saj te jep paqe
Ariel a si e ke....trazovacja e kendshme
Ahh se mos harroj
Fly nje mik i vecante :)

Po tashi mi e kuptova?! :p
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

@monique

Kot e ke me keto fjalet e bokora oj lele kacurrele. E more medaljen e 2015 dhe u zhduke pa nam e pa nishan. Yyyyt!

Ma kthe voten mbrapsht shpejt! :p

Serio, ty te konsideroj si mike reale, jo vetem virtuale. :)

P.s. Nuk e korrupton dot passionin, kot e ke :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Tuana: Vajze shume e qete, shume shume e zgjuar, dhe me vjen inat qe perton te diskutoj, pasi ka nje potencial te madh. Me pelqen harmonia qe percjell perher.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

PErshendetje!
Po prek dhe une pak mendimin tim,per disa antar/e te rinje, nese mund ti quaj keshtu qe ju kane bashkangjitur FV;
Pasi te vjetrit,pak shume dine konsideraten,vlersimin tim ndaj tyre!

Abis-Djal i mire dhe me vullnet pozitiv.
Pasioni-Vlere artistike e Fv-por jo vetem!
Arlea-Freski ,lozonjaritet.
Wow-Embelsi dhe arome ndjeshmerie te sheqerosura me nje humor te embel..:) ,kenaqsi ta lexosh.
Fly-Ka bagazh dhe zgjuarsi,por sikur perton te shkruaj aq sa duhet neper tema!Gjithmone shume i kujdeseshem dhe gjentil kundrejt natyres femrore!

Ju pershendes! :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY


Loverboy djal i mir. :D

Lauri ashtu djal i mirë. :D

Aman sqarone temen ne forum, jo personalitetin....:ser:

Ju pershendes dyve :buqete:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Kam nje mendim per Passionin.

Eshte nje tip qe ne fillim me dukej i eger :p
Por them se ka nje ane te embel qe te imponon respekt e nje shpirt artisti.
Me pelqen kur i ben lemsh anetaret shpirt rebeli, ama me pelqen kur me sh i anashkalon gjerat
dhe i injoron gjerat , se si ia del dhe i le dhj**shem :p

Passioni eshte sh tip nam :D (shpesh here te frymezon)
 
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

U be kohe qe s'kam qen aktiv ne forum
por pskan ndryshu shume gjera ketu :p


Didi - beqareshk e stazhonuar lol

Endrra - femer e fjetur... ka 1 muaj qe ka fillu gjumin me arushat

Souli- e varur nga interneti fv etj

Monika- kjo e ka bo gjoksin grop se osht vlonjate lol

Bella- qe kur ka taku Rocco sifredin ka ra rehat lol

Legally sweet- i esht qepur shkolles si lepri mas lakrave

Marla- xhaxhi veliu duhet te dekoroj me titullin "Garuzhdja e tirones"
e meriron lol

Nevertiti- vishu tu befsha se ka ra reumatizma keqas sivjet lol

Niktjeter- personazh i sajum, pa afat skadence

Ju pershendes te gjithave, :p
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Mani, vallahi ishe mire pa ardhur. اte duam ketu, kot :p

1. Sje i besueshem me kete foton si interesant.
2. Sei na capraa, mer vesh dhia çeshte tagjia. E me kete ho detto tutto. lol

Nuk mbaj mend te kem thene diçka per Legen, po, ska ndryshuar. Karakteri me pelqen kam pershtypjen se do shkonim dakord bashke.

Ah Moni, Moni eshte nje zbulim!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Kurse per Didin mendoj qe eshte e patrembur, plot gjalleri dhe plot pozitivitet...fiks tipi qe me pelqen mua.
 
Titulli: Cfare mendoni per antarin XY

Per loverman kam nje mendim....po sa mashtrus paske qellu mer zotëri? Po e ha burri llafin si me honger karamele?
Turp te kesh....jazek

Vallaj karamele snuk fare
llafet i ha gjith diten lol

Monika- ardhja e saj ne forum ka ber buje te madhe fillimisht
perpara e shifje qe komentonte kudo, ishte si rigoni servirej ne çdo lloj pjate debatonte kishte nje lloje ideologjie labe
me qeleshe, ishte nje shperthime e vertet
ndersa tani qe u integrua mire, u zbut shume
i rane puplat lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Per anetaret e rinj kam dy mendime per dy cuna.
1. MrCool. Qe ka nje formim/brume me te larte se mesatarja ne forume,por sec ka nje lloj finese...nje lloj marifeti ( gati gati si konti i montecristos) dmth dicka e fituar me eksperiencen dhe kjo vihet re cdo here qe eshte vetem. MrCool vecohet.

2.Barnaba. Eshte subjekt sh interesant. Eshte nga ata tipat qe di mire aftesite qe ka dhe i perdor ne max. Ka nje lloj potence si figure mashkullore,duke filluar qe nga emri qe ka. Ka nje formim tejet te gjere ne pskkologji ( sjellje njerzore etj) dhe nje fjalor shume ndryshe nga masa.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Sedi tani ,kshu te them mu gjith Antaret mduken si vetja ime :p
Happy kot e kot pa arsye te disponuar gjithashtu te qeshur , kemi naj 5 minutsh ne muaj ku krisim te qajm zbrazemi ,..kshu qe gjith antaret e forumit i vecoj ... :p :D
 
Top