• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Përmbledhje mendimesh për antarët

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
MENDIMIN QE KAM UN PER VFLP-n tim: eshte flori, e kam zemer , eshte aq i embel i mire i dashur qe o zot mvjen ta kap ta perqafoj si arush, ta shdrydh fare. KAFSHA IME :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
per ledia kam nje opinion shume pozitiv e embel koherente dhe e sinqerte..
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
jet-mira :)
me kujtohet ne fillimin tim ketu kur hapja temat lexoja antaret, perfytyroja tipet dhe aty diku lexova ty..
dhe te kisha imagjinuar si nje:
-brishtesi qe mbulohet me nje vullnet te papare
-sinqeritet qe gjente vend ku te notonte
-pafajshmeri dhe koshiente per padrejtesine e atij vendi qe i perkasim e qe i "detyrohemi" pershtatje edhe pse vereja shperthim vullkanor drejtesisht ne ate qe duhet te ishte.
-shume here te kam cilesuar si nje lule verore e lulezuar ne stine dimri dhe terren me permbajtje acidi...
por ajo qe tani di qe ke aftesine te shkelqesh ne dimer dhe ne debore sepse je si nje re e mbushur me filozofi qe ke aftesine te rigjenerohesh e te shperthesh me vetem nje rreze drite!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Dorina te falenderoj per pershkrimin ..
Ske nevoj te vjedhesh nga mua se ke me shume nga ckam une copeza mendimesh,llogjikimesh dhe nderthurjesh.
Te kam lexuar pak por verej karakter dhe embelsi ne shkrime, e perpiket!
 

MaYaDa

Don’t touch!
@Moonlight e zgjuar e qeshur sa ska,syrin shigjete! Percjell shume nga realiteti saj
@Senseo transi im i preferuar,e drejtperdrejt e sta perton hic👌E embrl kur duhet e hidhur kur duhet
@Hilarious me ngjan me karakterin e @Ivy
Te dyja te qeshura,lozin shum neper tema e kur behen serioze ke qef ti lexosh
@Dorina vajze qe fal pozititvitet e perpiqet ti beje njerezit per vete,keto kohe e shoh cik te terhequr nga virtualiteti
@Vvetoni cte them per kte,me dhembin brinjet kur e lexoj me ato batutat e tij qe kur i leshon duket kaq serioz
@Loverboy me ide te pastra dhe horizont te zgjeruar
Ka gjithmone dicka per te thene
@Frank me shpate ne dore,keto kohe sikur e ka fut ne brez
@Desa elegance dhe finese deri ne detaje,ne kaq pak kohe vodhi zemrat e shum anetareve
@NeVertiti adhuruese e cdo detaji me nje bote te sajen teper te vecante!
@L0v3rM4n nje gentelman i vertete dhe teper pozitiv
@Imp4cT i qut o dreqi,po cik dembel :pvec kur i do ajo si ulesh 🤣
@Vajza duket e brishte dhe deri diku e zhgenjyer nga jeta,prap se prap e gjen shtegun ku te kapet per te ecur perpara me buzeqeshje ne fytyre


Kaq iher per sot se spo me bien nderment te tjeret :p
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Ahaha sa kam qesh @Imp4cT 😂😂😂 cme hoqi trurin (kam pershtypjen se njihemi se dhe familjen e mamit nga fshatrat e Lushnjes i kam😂) ne fakt atje kam kaluar gjysmen e femijris 😂😂 ke pat mundsi ti njohesh policat qe jetonin nga Pylli Sodes 😂😝(dhe thon pastaj qe jam e fsheht une 😝)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
4-5 faqet e fundit i keni te gjitha per kosh. 🤣

Nejse, nje mendim per anetaret e rinj:
Part 1
@Ivy - E kendshme, e hareshme, e shkathet, me duket shpirt i ndjeshem njekohesisht dhe mjaft solare si anetare
@NGU - motra binjake e Ivyt 🤣
@Daisy - Anetare tip, ka mendimin e saj dhe mjaft besim tek vetja
@Desa- Mjaft elegante dhe me nje formulim te pjekur shprehes.
@Vajza- Shuuume e dashur :) Me duket pak naive, ama me pelqen qe Mbizoteron shpirti i mire tek vajza.
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
4-5 faqet e fundit i keni te gjitha per kosh. 🤣

Nejse, nje mendim per anetaret e rinj:
Part 1
@Ivy - E kendshme, e hareshme, e shkathet, me duket tip i ndjeshem njekohesisht dhe mjaft solare si anetare
@NGU - motra binjake e Ivyt 🤣
@Daisy - Anetare tip, ka mendimin e saj dhe mjaft besim tek vetja
@Desa- Mjaft elegante dhe me nje formulim te pjekur shprehes.
@Vajza- Shuuume e dashur :) Me duket pak naive, ama me pelqen qe Mbizoteron shpirti i mire tek vajza.
Sjam naive. Thjesht bej sikur skuptoj :) .disa situata vetem ashtu i kalon. Gjithsesi flm per mendimin 🤗
 
 • Like
Reactions: Ivy

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Sjam naive. Thjesht bej sikur skuptoj :) .disa situata vetem ashtu i kalon. Gjithsesi flm per mendimin 🤗
Une shpesh jam naive vete, ndaj sikur ma ndjeu gjaku 😅 Ama normal ti e njeh me mire veten ♡
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Vec se me hile ma paske futt rrugen me shkurt per mu:p
🤣 Po lexoje 2 here mi Ivyn dhe ste duket shkurt. kam fol me sh se per tjeret per ju. Ndoshta do shtoja qe dozen e humorit e ke pak me te madhe ti 🤣😍
 
 • Dashuri
Reactions: NGU

Didi

C'est la vie.
Tema u pastrua dhe do ri-pastrohet nga postimet jashte teme.

Vini re: tema kerkon mbledhje mendimesh per antaret, jo pershkrim per antarin siper jush.
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
@Imp4cT - pozitiv te knaq me memet , te jep keneqsi me shakajat e tij.
@Soulmind ( nk e di pse sa here e lexoj me kujton lulet 😅 ) dhe ne cdo fjal derdh sinqeritet.
@Ivy shum e harreshme si tip. Pa mendjemadhesi .
@Desa sikur deperton ne boten time :) . E ka at aftesin t'i njohe njerezit nepermjet shkronjat.
@Senseo nuk duron padrejtsi dhe me duket shum sentimentale .
Kaq per sonte neser flasim per tjeret 😄
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
@NGU ne fakt dhe keto gjera mund te ndodhin 🤣

nejse,
Part 2
@Frank & @Imp4cT :Djem te shkathet, shume gallate, te hareshem. Bejne lemsh forumin dhe vete dalin si zotni 🤣 Kane 1 te mire e duhet tua them publikisht: Kur e kerkon puna te ndihmojne ne cdo gje e behen serioz. :)
@xhelozi& @Vinjol me aq pak sa i kam lexuar tek tuk me duken mjaft te sjellshem dhe te sinqerte

Tjeter ke kemi te rinj ne ktu? se vec kto 4 emra njoh une 🤣
 

NGU

Wild child full of grace 💫
@Soulmind
Te jep kenaqesi kur e lexon. Person i dashur, i qeshur, matet ne ate se cka thot dhe asnjehere nk te ofendon apo gricet e para. Dhe po iu kundervune ta kthen ne menyre te qete. Mban dhe ben shaka, poashtu nje person i zgjuar dhe punetore.

Mjaftojne kto moj:p
 

titan

Requiem for a dream
Embelsi si ato embelsirat qe ste velin lol
 
 • Haha
Reactions: NGU

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
@Soulmind
Te jep kenaqesi kur e lexon. Person i dashur, i qeshur, matet ne ate se cka thot dhe asnjehere nk te ofendon apo gricet e para. Dhe po iu kundervune ta kthen ne menyre te qete. Mban dhe ben shaka, poashtu nje person i zgjuar dhe punetore.

Mjaftojne kto moj:p
I am speecheless! kaq!
giphy.gif
 
 • Dashuri
Reactions: NGU
Top