Përmbledhje mendimesh për antarët

kitrra 123

plak gjufurrak
5 vite pa shkruar ne kete teme. A thu kam munguar shume apo nuk se kam pasur te them noj gje me rendesi.
Keto pak kohe qe jam kthy nuk se kam pas mundesine te ndjeke me vemendje shume anetare por @elle kam pershtypjen se ka nje qetesi interesante. Me ato pak qe shkruan thot mjafte sidomos mes rreshtave. Do doja te kete pak me shume ashpersi ne debate.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
@Daisy ,@elle ,@Vie
Arsyen pse u citova te gjitha bashke eshte tek ajo cka une shoh tek ju.Te treja jane vajza shume pozitive.Me pelqen qe i japin mundesine cdo anetari ti citoj dhe kembejne batuta me to.Kane mundesine dhe fuqine qe disa here debatet jo te kendshme ti japin fuqi humori.
Qetesia e @elle
Humori i @Daisy
Romanticiteti i @Vie jane absolutisht shume interesante ne kete format.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ivi. Eshte luftarake dhe me pelqene kur bene lufta.
Temen e leteresise keto dy vite e ngjalli duke shenderruar ne nje teme mjafte te mire.
Me veprimet e saja them se ngjalli aktivitetin ne FV.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
@jana80 delire dhe mjaft mirkuptuese, jo provokative e as thumbyese ... :)
@Soulmind - percjell qetesi , dhe shum pozitivitet - me duket si nje flutur plot ngjyra .
@ZHIGO - eshte mjaft solar dhe talent , i ndjeshem dhe me karakter... pershtatet vetem me disa , nuk ja jep mundesin kujtdo .
@kitrra 123 - eshte si nje xixellonje ,sa me shum e ndjek per te kapur, aq me shum te shton deshiren ti shkosh pas (te lexosh ) , njeri me plot "bagazh" ne vete ...
@Desa eshte si ajo shprehja ,terhiqe penin e mos e kput ... sinqerisht mesoj shum gjera nga asaj , ne shkrimet qe i percjell .
@Nicktjeter - sa me shume te lexosh , aq me shum mundesh te depertosh ne shkronjat e saj teper ngacmuese , zberthyese , dhe mundesh te gjesh veten aty , kjo eshte niki sy shqiponje qe te zvesh shpirtin .
@Frank , do thuash pse te lash per ne fund!?
Ehh embelsirat lihen ne fund , sepse te shijojn me shum, e te lejn shijen e embel te goja. Per ty kam nje big faleminderit qe je kaq i mire me mua , tjeret thojn se je diversionis por un them qe je master te kaluar masterit per Diversion lol . Paversisht qe je icik i prap , shpirtin e ke te mire (eshte pak icik e ngjyrosur me te zez por ska gje lol) . Je the best . :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Them se forumi eshte fresku, pasuru dhe begatu me mendime dhe formesime nga me te ndryshmet. Me pelqen se ka marre nje shtrirje edhe gjeografike qe per mua ka rendesi dhe e bene edhe me te begate.

Pershkrimet:
Jo pak anetare: @Desa, @Chupachups, @Hera, @Daisy, @Xhelozi, @Element, @NGU, @elle, @Vie, @Hilarious meritojne te thuren nga ca fjale per ta dhe aktivitetin e tyre.

Dua t'i lexoje e njohe edhe ca.
 

Endrra

VIP
@jana80 ... te impunon respekt, Pa dashur te them shume ,,, je aq fisnike per tu admiruar!
@Ledia e re per mua po paska qen nona gjith keto vite ketu ?..
Tipike vajz shkodret,,, kur del ne pjac, me I ra huna n’tok nuk ulet me e marre ??
E pertej kesaj ma ka njoft shpirtin si pak kush tjeter me te pares ,,, tregon qe si pshton gje dreqit ???
@Vie ka humor,, por ka dhe anen e brishte,,, delikate qe vetem une ja di ato ??
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Dikur ktu hidheshin mendime me serjoze ?
Tani jeni bo tgjith me fiksime.
Do jua bej un nje list te mire por po pres tju njof akoma njecik
 
Last edited by a moderator:

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
@jana80

... nuk je nga ato qe bejne furça. Nuk shkel ne derrase te kalbur, por kjo nuk do te thote se je e merzitshme.
Te pelqejne anetaret e forumit qe jane po kaq me vetebesim sa ti, edhe pse brenda mund te mos jesh kaq e sigurt ne vetvete. Je aq terheqese sa çdokush do te binte ne dashuri virtuale me ty. Shume shpejt. Nuk luan me njeri sepse, eshte e qarte: kush ka kohe! Por nese gjen dike te nivelit tend (nese ka ndonje ne forum, hehe), e pranon pa medyshje! ?

Ti meriton vetem gjera te jashtezakonshme.

Nese dikush eshte aq me fat sa te marre vemendjen tende, je partnerja virtuale me e dashur dhe me besnike. ??
 

jana80

Super Moderator
@jana80

... nuk je nga ato qe bejne furça. Nuk shkel ne derrase te kalbur, por kjo nuk do te thote se je e merzitshme.
Te pelqejne anetaret e forumit qe jane po kaq me vetebesim sa ti, edhe pse brenda mund te mos jesh kaq e sigurt ne vetvete. Je aq terheqese sa çdokush do te binte ne dashuri virtuale me ty. Shume shpejt. Nuk luan me njeri sepse, eshte e qarte: kush ka kohe! Por nese gjen dike te nivelit tend (nese ka ndonje ne forum, hehe), e pranon pa medyshje! ?

Ti meriton vetem gjera te jashtezakonshme.

Nese dikush eshte aq me fat sa te marre vemendjen tende, je partnerja virtuale me e dashur dhe me besnike. ??

Flm @Darius por po bej ca rregullime nese me lejon.
Jam e sigurte ne vetvete dhe di cdua.. nuk jam ne forum per flirte e te garantoj qe eshte e gabuar ajo fjalia pa medyshje.. dhe jo per qeshtje kohe por ideali, besimi dhe pretendimi!
Nuk kam qene kurr partnere virtuale
Une kam respekt per ty dhe ti e di shume mire qe mbaj cdo pergjegjesi per fjalet dhe bindjet e mija e per asnje motiv nuk shkel siper asaj qe shoh te drejte .

Tani pervec respektit per ty eshte fakt qe je tip romantik dhe qe te pelqejne fotografite , kuzhina dhe sporti . Je i blute e si i tille mbetesh qiell mendimesh me kohe te ndryshme apo te pelqen me shume sinonimi det? :)
Te pershendes
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Përmbledhje mendimesh për antarët.

ne pergjithsi kam mendim te mire per antaret e forumit
ne vecanti jan disa qe i du fort kam kenaqesi kur komentoj me to. Sic ka dhe nga ato qe as me pelqejne e as i pelqej. Mundohem te mos bie 'pre, e provokimeve e kunjave te tyre. .ne fund fare me te miret sjemo por me te mire se ne ska ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kam shume respekt dhe konsiderate per shume antar ketu.
Nder vite ua kam thene mendimet qe mendoj per ta.
Po aq ,me tej spo zgjatem se tash u plakem ne kete vater e ska sens tu thene mendime prape,ahhahahahahahahaha.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
@DeliriumMind nje vullkan qe mjere ke merr para ?

Pse rren?
Un jam si marshmallow lol

Ledia eshte dashuri por e ka te veshtire ti besoj njerezve... me pelqen si femer (paraqitja), shoqeria saj sepse buzqesh gjithmon por akoma me shum me pelqen kur nxjerr thonjt dhe ecen koklart... o eshte si thot ajo o ska ?

Pavarsisht batutave, ironive, paragjykimeve, kritikave etj etj etj (fus ne mes dhe veten) ky eshte mendimi qe kam per ty me aq sa te njof.
 
Top