Përmbledhje mendimesh për antarët

Lauri

Anunnak
@Lauri Meqe je me i vjetri na jep nje permbledhje mendimesh 😀
Dikur ky forum ka qene vend ku diskutohej tema dhe argumente. Vertete kishe gjithmone te merrje dicka, sepse perbehej nga antar qe donin te flisnin ne nje fare niveli te mire. Nje nga forumet shqiptar me te mire. Mos me i miri.
Tani ajo kategori antaresh eshte nje specje ne zhdukje , sepse trendi i forumit eshte ndryshuar totalisht.
Tani kane prioritet antar dhe argumente defrimi, lojra. Pa lene menjeane tallje bythesh, intriga, thashetheme, ndarje ne grupe etj. Gjykohet tjetri baze te simpatise, e miqesise te grupit qe mund te kete. Dhe jo ne baze te intelektit e bagazhit qe i ofron kominitetit ketu.
Forum rrumpalle eshte bere ne krahasim me vitet kaluara. Kete e shikoni dhe e dini edhe ju vete, te gjithe ...;) po gjithsesi rrini ne loje lojes, ashtu si edhe une :) ne fund te fundit per kalim kohe jemi ketu, dhe jo per krushqi 😂

ps. Nuk jam me i vjetri ketu. Ka edhe te tjere qe i kam gjete ketu ne 2002 e jane akoma.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Punti di Vista Lauri.

E mira e Forumit: Ka aq shume gjera qe mund te lexosh e mesosh, sa mund te shpenzosh vite duke lexuar e mesuar ne te.

E keqja e Forumit: Ne kohen qe jetojme, njerezit nuk duan te lexojne e mesojne, duan vetem te flasin per veten e tyre.
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
E tha mire nje anetar mbreme, mungesa e vemendjes eshte e keqe aq sa çon ne marrje mendesh dhe turbullim te arsyes.

Tek e fundit ne keta jemi, shumica familjare, te rrahur me vaj e me ufull, kush mire e kush keq secili ka gjetur rrugen e vet ne jete dhe nuk kemi pse te jetojme nje jete paralele ne virtual.
Mjere ata qe nuk i mbush jeta reale dhe kerkojne nje gje te tille ne te tilla formate.
A eshte per argetim?
Absolutisht po!
A ka tema ku mund te mesojme?
Patjeter qe po, plot ka!
Nje nder forumet me te pasur me sa kam hasur verdalle.
Kush do le te argetohet, kush nuk do te argetohet le te mesoje.
Jemi ne 2020 njerez, beni paqe me veten tuaj dhe realitetin qe ju rrethon dhe keni per te pare qe do ndiheni me te çliret, me vetvetja.

Zoti paste meshire per hipokritet qe ne njerin krah te ferkojne shpatullat dhe nga ana tjeter te vene kemben ne fyt sapo t'u jepet mundesia me e pare me prapaskena nga me te ndryshmet por jooooooo! Ne publik jemi engjej, edhe sy me sy e tek e tek jemi naive.
Jemi te mire secili ne menyren e tij, thjesht orekset jane te ndryshme.


@WxP te pershendes shoku.
Nga nje i ri :)
 

Marla

Themelues i Forumit
Une them qe forumet nuk kane qellim mesimi sepse jane platforma mediatike sociale dhe jo forume shkencor apo encikolopedike e para :)

E dyta forumet jane vende ku shprehen mendime te lira te cdo lloj teme qofshin keto argetimi rubrike roze lajme kulturore politike shkence etj. Disa e kane dhe mundesi njohje shoqerore apo dhe per gili vili pse jo nuk paragjykoj askend.
Ne temat e shumta qe hapen ne forume kemi dhe zgjedhjen tone se ku te bashkebisedojme apo debatojme pra ku mund ta gjejme veten pra nuk perjashton askend qe te postoje aty ku deshiron.

E treta po perjetojme nje vit tmerri qe vete qyteterimi nuk e ka perjetuar qe ne 1900 e ca, keshtu qe ne keto momente mua personalisht me ben me mire te qesh pak te degjoj me pak lajme te kronikes se zeze apo lajme vdekjesh nga covid.

Kshu qe forumi eshte po ai me po ata njerez por kane ndryshuar prioritetet tona ne jete dhe me gjere. :)
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Qa me bo Kiwi, zhdo nate e zhdo dite me qifte me krah.😂😂😂
Po nuk ki faj, perderisa i virgjeri punon si zhigolo, me sa e shoh po punojka si body to body, se prap me met i virgjer, ndryshe nuk ka sqarim :D
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Un pres nje koment nga @Moonshine te kjo temà ose nga @Loverboy ata jan anetaret nga me te vjetrit ne forum dhe shume real e direkte plus aktiv.
@Lauri tha disa te verteta si psh kjo puna e grupimeve po per bes e nxiu fare me ate rrumpalle. 😌

Mirmgjes Vie 🙂
Nga une mos prit shum te kjo tem sepse qe kur jam kthyer, e kam ber shpesh here dhe mka dal prej hundesh "Jo po mos perkedhej egon e robve" dhe stronzate pafund.
Sikur me qen e embel dhe e dashur si natyre te ishte krim. Limit nuk njoh.. o perplasen keq ose dashuroj akoma me shum.
Ose sikur dua ti boj per vete robt per nje cop vemendje virtuale 🤦🏻‍♀️ ta kisha dash; kisha marr karrieren si Suicide Girls(nuk vetvriten lol )
E till jam... dhe skam ndermend te ndryshoj.


Sa me tbo qefin:
Kam pershtypje pozitive per te gjith.
Secili prej nesh eshte rezultati i te kaluares, i endrrave e parealizuara, i humbjeve dhe fitimeve ... jeni qenie te komplikuara dhe me njemij difekte qe na bejn unik.

Kur thoni "dua me shum kafshet sa njerzit" kujtoni se:
Njeriu eshte kafsha me e bukur
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mkapi nostalgjia kur rilexova komentet e anetareve te vjeter ketu, per cudi nuk paskam dhene vet nje pergjigje, dhe as nuk do tjap. Per mua, respekti eshte nje ceshtje qe fitohet. Ata qe me kane respektuar dhe me respektojne, mund ta verejne edhe sot se si i respektoj. Te tjeret qe shohin se nuk i replikoj, nuk i pershendes, nuk i bej as tag, e kuptojne vetvetiu se respektin tim e kane humbur. Pune e madhe, me rendesi forumi te ec perpara, anetaret e ri ne te ardhmen do ta kene rastin te shohin bagazhin e secilit prej nesh per gjat ketyre viteve ketu.

Ajo cfare me pelqen se ne kete forum, nuk mund te shitesh i mire, e as i drejt, sepse postimet e vjetra qe ekzistojne, tregojne shume here ngjyrat e verteta te secilit.
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Dikur ky forum ka qene vend ku diskutohej tema dhe argumente. Vertete kishe gjithmone te merrje dicka, sepse perbehej nga antar qe donin te flisnin ne nje fare niveli te mire. Nje nga forumet shqiptar me te mire. Mos me i miri.
Tani ajo kategori antaresh eshte nje specje ne zhdukje , sepse trendi i forumit eshte ndryshuar totalisht.
Tani kane prioritet antar dhe argumente defrimi, lojra. Pa lene menjeane tallje bythesh, intriga, thashetheme, ndarje ne grupe etj. Gjykohet tjetri baze te simpatise, e miqesise te grupit qe mund te kete. Dhe jo ne baze te intelektit e bagazhit qe i ofron kominitetit ketu.
Forum rrumpalle eshte bere ne krahasim me vitet kaluara. Kete e shikoni dhe e dini edhe ju vete, te gjithe ...;) po gjithsesi rrini ne loje lojes, ashtu si edhe une :) ne fund te fundit per kalim kohe jemi ketu, dhe jo per krushqi 😂

ps. Nuk jam me i vjetri ketu. Ka edhe te tjere qe i kam gjete ketu ne 2002 e jane akoma.
Kuptoj shum mir...te citova ty si hapesi i temes plus qe te njof ty si me te vjetrin ktu me levin nevin arfen solin etc dhe ideja rreth grupimeve aspak e kendshme ...
Rrumpalle ? Sme pelqe kjo fjala pasi gjithsecili mundohet te shprei me te miren e vet cka i mban truri (tpakten flas per veten) por e mira e t'mires esht qe duhet te shkojm mir me njeri tjetrin per aq koh sa jena ktu se sot jena neser s'jena .🤷‍♂️ pra un fillimisht ndryshim e bej tek vetja . Qa ndryshimi? Qe asgje mos te percaktohet si rrumpalle hane por te forumojm tamam si njerz se fundja nje llaf /gjestbi mir vlen me teper se cdo gje tjeter negative . Pra un flas aq sa bagazh kam ...
 

Arditi0007

Love&Love
Lexojen ihere Ditin!

@Lauri ka plotesisht te drejte. Ne fakt, ai nuk ka kritikuar stafin por ka nxjerre ne dukje shume dukuri negative qe vazhdojne te mbreterojne ne forum, ndaj e mbeshtes plotesisht. Nisur nga vetja, edhe une bej pjese ke anetaret qe pothuaj çdo teme serioze e kthejne ne çit-çat, por shtroj pyetjen; E meritoj te te me largoni?, sigurisht qe jo. Atehere, pse jo? Per dy arsye;
a) jemi njerez dhe sikur jemi lodhur nga jeta e perditshme dhe jo gjithhere duam te bejme seriozin.
b) nismetari i temes vete ai o ajo nuk i permbahet thelbit te temes qe ka hapur — nuk therret per vemendjen ne teme, rendesine qe ka tema por iu bashkengjiten. Ç'faj ka stafi?!

Mos i neglizhoni kritikat, çmojini ato!
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
atehere....
nis nga kjo goca bukur,qe ka lene komentin x mua:
lelushja-karakter te forte,saqe do te thoja cik dominues....:D ..e shkathet,e sigurt ne cdo postim qe jep...e forte dhe shume optimiste...sahatin e ka gjthm 12(e x kete e kam zili:p)...e embel dhe shume e dashur ,e kam shume xhan:kiss
nuk merzitesh kurr me pranine e saj...gjthm e muhabetit....vajze e cilter dhe e sincerte:)

Bambo:Jeton ne boten e saj,si intereson se cthon te tjeret larte e poshte,kur i ngrihen nervat hapi rruge me mire :D
DM-ahh kjo goca ben shume sherre por eshte shume engjellore ne te vertete :D.Eshte e shoqerueshme edhe e dashur,urren mentalistet e vjeter edhe ben ate qe vertete asaj i shkon per shtat.Po ''rritet'' edhe kjo e ka quar ne nxitje me te ngadaleta, edhe se nganjehere ben cmos qe te bjere ne sy :D (o ndoshta) ose me mire provokon shpesh edhe kur sduhet.

....D.M....Vajze per tu adhuruar, ka nje energji shume pozitive qe rrezaton....eshte person shume sensibel( kete e kam kuptuar se fundmi)...e dashuruar me jeten...ndonjehere behet shume pikante dhe kalon cdo lloj imagjinate( por pikerishte kjo e ben te vecante dhe inconfondibile ) sepse perndryshe nuk do te ishte ajo...une e adhuroj


Delirium Mind: Gjithashtu dhe kete vajze e kam njohur pak me vonese por kot si thone: "me mire vone se kurre", e cilter dhe gjithmone i thote gjerat si i mendon ... ndonjehere eshte "crazy" fare por qe i shkon kjo ane "crazy" ... ka sy teper te bukur qe dhe ne qe jemi femra na bejne per vete pale meshkujt ... E dashur dhe e respektueshme atje ku e respektojne... Kundershtare e madhe e Kitrres ne forum :D... Por gjithmone eshte vetvetja ne cdo ane te saj....


Delirium Mind --> Se di cfare ka ndodhur qe spo merr me ndeshkime dhe kjo sme pelqen nuk eshte me DM qe ka qene eshte zbutur disi dhe kjo nuk i shkon aspak.Dua DM e vjeter ajo qe kishte aq energji sa mund te kthente permbys tere forumin.

Delirium Mind - Capkene eshte te gjitha gjerat i do, eshte pak trasgresive goca eshte si nje marshmallow.

DM----Sa menefregiste qe je moj goc:)...Ne fakt nuk eshte dicka e keqe,perkundrazi,sheh punen tende,terezine tende ama kush te cenon sja perton...Me pelqen dicka tek ti,qe je e paster,mesa lexoj ne postime je e paster ne pastertine per shtepine e higjenen...E vleresoj shume kete gje:)
D.Mind ( Disukton hapur dhe flet pa dorashko.. Ti thot fjalet troc pa qen nevoja ti zbukuroj me fjal te bukura )


:)
Delirium Mind - Me duket shume tip interesat nuk kam njohur asnjeher nje tip te tille esht personi qe me ben me shume pershtypje ktu sa here shikoj qe ajo ka postuar e lexoj me patjeter . Tipa te tille i japin nje hijeshi te vecante botes por sigurisht duhet te jen kshu te rralle . Shoh tendence per ta kopjuar D.M po kthen ne zonjaburra :D Sec kam pershtypje se esht familjare shum e rregult pavarsish tipit qe ka :) KIss


Delirum mind -E semur me duket

DM duket se paradite ja ka inat vetes mbasditekrejt botes

Delirium-mind..Goc shum ndryshe nga te tjerat,ne pamje te pare te jep pershtypje tjeter,por teper origjinale ,dhe me nje zemer shum te madhe (rrespekte)

DM - duket hapur qe eshte feministe, ka nje ane te zjarrte, te eger, nese e ngacmon normal do te ngacmoj bile ka mundesine dhe te vret :p por kam nje pershtypje se ka dhe nje ane te embel dhe ja dhuron vetem atyre qe ka per zemer :)
DELIRIUM MIND - Ajo e cila guxon ti jap mendjes me larg se tjerat, nje lloj mendje avanturiere ne kuptimin pozitiv ku cdo gje eshte krijuar per tu shijuar dhe per tu thyer. Mendje hapur gjithnje ne drejtim te thyerjes se limiteve qe karakterizohet me shfaqjen e mendimeve te veta ashtu siq i ka dhe siq i do, pa ndrydhje. Mendje hapur, por dhe agresive ne kuptimin e te arritures se asaj qe do, por kam përshtypjen se ka nje shpirt mjafte te ndjeshem.

D M :vajze e eger ! PO Mundona te gjej dicka te bukur te ti , vetem bukurin mund ta gjej !

D.Mind - Pak rendsi ka se cfar thuhet neper forum rendsi ka ajo qe une realisht arri te kuptoj tek kjo vajz e cila shfaq ate sinqeritet qe ndodh dhe realisht pa i hyr shum fjalve te medhaja por floet ashty sic e mendon dhe i thot gjerat troc ..

Dm Grifshe gjakpirse, njeri me probleme serjoze, mos ju afro!

Dm- smund te harroj, te adhuruaren time, edhe pse ne fillim sme pelqeu egersia esaj apo menyra sesi ajo me fliste. Serish cmenduaria, shakat e saj, apo pergjigjet qe mund ti jap nshumicen e rasteve me shaka mpelqejn shume,

Lolly- eshte nervoze, e pengojn njerezit qe e shikojn hahaha, por kur seshte me nerva eshte shume e kendshme, dhe si nuse e mrekullueshme dukeshe..

DM- nuk e di perse, por ka dicka ke kjo vjaze qe me bind eshte shume e mire, thjesht te duhet kohe ta kuptosh,
Master-Mendoj se je djale i mbare, shpejt nje nuse te mbar, nese nuk e ke gjete ende...U knaqa 😄
Me vjen keq qe jan kancelu komentet ku mkan shajt
Ti @Loverboy yyyyyyyyy ahhahahaha vetem me u zi me mu hyje ktu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 se un ne fakt 😇
 

WxP

Hidrauliku
Lexojen ihere Ditin!

@Lauri ka plotesisht te drejte. Ne fakt, ai nuk ka kritikuar stafin por ka nxjerre ne dukje shume dukuri negative qe vazhdojne te mbreterojne ne forum, ndaj e mbeshtes plotesisht. Nisur nga vetja, edhe une bej pjese ke anetaret qe pothuaj çdo teme serioze e kthejne ne çit-çat, por shtroj pyetjen; E meritoj te te me largoni?, sigurisht qe jo. Atehere, pse jo? Per dy arsye;
a) jemi njerez dhe sikur jemi lodhur nga jeta e perditshme dhe jo gjithhere duam te bejme seriozin.
b) nismetari i temes vete ai o ajo nuk i permbahet thelbit te temes qe ka hapur — nuk therret per vemendjen ne teme, rendesine qe ka tema por iu bashkengjiten. Ç'faj ka stafi?!

Mos i neglizhoni kritikat, çmojini ato!
Si tjet koha Sillen njerzit ! Me ja heq postimin me i thon je jasht teme filloj stafi kshu stafi ashtu sjeni transparent mos me ja heq ja temat çit-çat kemi ron ne hall tmodh
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Super forum.super antare.super staf Perderisa jam ketu argetohem ndihem ne humor me gjithe ju.per mu jeni super. Si me usera staf e admina. E kam thene dhe njeher tjeter per forumin tone. Me te miret sjemi po me te mire se ne ska. Ju pershendes te gjitheve.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ca kohe.
U knaqa duke lexuar komentet e vjetra se spo me zenka gjumi sot. kshu eshte kur ngrihesh ne 11 te paradites 🤣

Une per vete kam sh kujtime te bukura ktu dhe sh njerez qe literally i kam "dashur" dhe respektuar fort. Dhe akoma e ruaj mendimin pozitiv.

Por dhe nga anetatet e sotem ke njerez te mrekullueshem qe do thoja: shyqyr qe jane. Ne fakt ne fakt janr pikerisht dora e re qe e ngriti dhe e beri aktiv serish. Na shtyu dhe ne te vjeterve deshiren te logohemi serish. Andaj lum forumi per ju! :)
Keto krahasimet ka qene mire dje e keq sot jane absolutisht te pavend. Jeta dhe koha evolon. Bashke me te dhe sjelljet njerezore. Dhe prinderit tanr na thonin: ne kohe tuaj hanim buk me vaj ne dhe ka qene me mire. Ne i themi femijeve: Neve loznim topadjegsi e me cingla ndersa ju ngelet ne telefon. Koha jone ka qene ne mire.
Valle a na merr ne malli per kohen e prinderve tane? jo. as fmite tane nuk i merr. Edhe kjo puna nostalgjise ketu nuk eshte se ka peshe.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Soûl i lexove komentet me naît mi ?
na delendisen ne anetaret e ri :( kurse Lover di te nxjerr vetem mjalt nga goja ne cdo opinion te tij Ndaj e Thash Ate lool
Jo nuk i lexova te gjitha. por kshu perciptaz . Mua anetaret e rinj me pelqejne.
Hila - nje shpirt i cilter
Vajza- nje dashamiresi
Desa- nje Lady
Ivy dhe NGO energji dhe vertetesi
Ledia-dashuri
Vie -delikatese
N0 -zgjuarsi
Impakt -humor
Xhelozi- miresjellje

Cfare tjeter dashka kerkuar ketu?!
Jo m'fal. shkrimet akademike i publikoj ne Scopus. Ketu hyj per relaks dhe per marredhenie te kendshme shoqerore.
 

Desa

Felix - Culpa
Asgjë për asnjë anëtar, sepse mendimet si zakonisht janë pjellë e ndonjë situate të bazuar në përjetim - të bazuar në paragjykim, dhe në fund del i gabuar.
Akoma jam te i njëjti mendim, që nuk kam përmbledhje mendimesh, nga arayeja e lartëpërmendur Do shtoja se mendimet ndryshojnë, nga gjendja personale apo e palës tjetër.
Por atë që kam krijuar brenda këtij një viti e pak tepër (që nuk ndryshon në bazë sjelljeje/veprimi), është mbi të gjitha respekti dhe dashuria për secilin nga ju. Me fjalë të thjeshta (faleminderit juve), ndjehem si në shtëpinë time, atëherë kur: ju “braktis” e kthehem sërish, kur ju shaj e lëvdoj, kur ju dua e lëndoj, kur flas e kur hesht,.....
Jeni ajo familja e madhe (dhe pse virtuale) që gjithmonë e kam ëndërruar. Për këtë do ju jem mirënjohëse sa të frymoj ❤️
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Tani per temen do them edhe une diqka:
Cdo antare eshte i veqant ne stilin e ti/saj, kjo e bene me interesant dhe normal qe edhe debatet kane shume ngjyra, nuk jemi robota po me mendime te ndryshme dhe se cili e jep kontributin e tij/saj ne nje menyre, une vetem nje gje ne keto virtualet nuk e kuptoj kur ka disa persona pa ndonje arsye hidherohen dhe kur i citon te injorojn ne pergjigje, jo qe me behet apo i behet vone dikujt, por tregon nje munges respekti, poashtu e kam thene edhe me pare, qe ne debate kur dikend e citoj ndoshta me nje “ton” te lart, nuk eshte kunder atjj/asaj personi, por ndaj mendimit rreth atij debati.
Sidoqoft respekt kam per te gjithe, asnje nuk jemi perfekt dhe as qe e kerkoj perfektin tek askush.
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Dua te them dicka edhe une, meqe kam te drejta te kjo teme { se te temat e tjera ma hoqen te drejten )
Nuk e di arsyen e penalizmit te tema e Votimit te Stafit dhe pastaj ma hoqen kete penalizimin. E preku ndergjegja moderatorit? Dreqin ta haje po ca thashe more zoterinj? :d I thashe @Ivy jepja kafe ministrit {@xhelozi){, je qylqe qe i bie qylit qe merr dhe sjep m mos je nga gjirokastra? Kaq mjaftoi penalizim. O zot o zot , mir qe sme pushkatuat. : d
Une nuk besoj qe u fye xhelozi qe i them minister apo qe u ndje keq ivy qe i thashe gjirokastrite , por besoj qe me shume ndje keq moderatori qe me limitoi te tema. Moderator i dashur, ngadale. Mos perdor funksionet e stafit vend e pavend. Ose nese ke pi raki dhe je ber tape, hiq kostumin e moderatori dhe fli gjume. Ne mengjes do ta kuptosh sic duhet.:D
Ne fakt Lauri ka te drejte per stafin, , ju si staf beni mire te rregulloheni vete, te moderoni sic duhet, pastaj anetaret qe postojne, sepse ka ca moderatore qe vete bejne chit chate e vete thojne mos prish tema.

E dyta, nuk kam mbaruar : d

Vej re nje fenomen te cuditshme ne lidhje me mua.

Hap teme te humori Jam femer , me quajne femer
Hap teme te seksi, Xhigolo, me quajne xhigolo
Hap teme te psikologjia Paqendrueshmeria, me quajne te paqendrueshem
Hap nje teme diskutimi dhe argumentoj, humorizoj, flas per seksin, psikologjine, fenomenin, paqendrueshmerine, dhe ne fund me thojne ke pi kokaine?:lol:

Per ta sqaruar njehere e mire, nuk jam femer, as xhgolo, as i paqendryeshem dhe nuk pi kokaine, thjesht jam nje njeri normal qe shfrytezoj kohen per tu argumentuar dhe diskutuar ne forumn sipas rastit :d
Kshu qe mos ma qani hallin shume, jam me normali nga te gjithe ktu : p
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Dua te them dicka edhe une, meqe kam te drejta te kjo teme { se te temat e tjera ma hoqen te drejten )
Nuk e di arsyen e penalizmit te tema e Votimit te Stafit dhe pastaj ma hoqen kete penalizimin. E preku ndergjegja moderatorit? Dreqin ta haje po ca thashe more zoterinj? :d I thashe @Ivy jepja kafe ministrit {@xhelozi){, je qylqe qe i bie qylit qe merr dhe sjep m mos je nga gjirokastra? Kaq mjaftoi penalizim. O zot o zot , mir qe sme pushkatuat. : d
Une nuk besoj qe u fye xhelozi qe i them minister apo qe u ndje keq ivy qe i thashe gjirokastrite , por besoj qe me shume ndje keq moderatori qe me limitoi te tema. Moderator i dashur, ngadale. Mos perdor funksionet e stafit vend e pavend. Ose nese ke pi raki dhe je ber tape, hiq kostumin e moderatori dhe fli gjume. Ne mengjes do ta kuptosh sic duhet.:D
Ne fakt Lauri ka te drejte per stafin, , ju si staf beni mire te rregulloheni vete, te moderoni sic duhet, pastaj anetaret qe postojne, sepse ka ca moderatore qe vete bejne chit chate e vete thojne mos prish tema.

E dyta, nuk kam mbaruar : d

Vej re nje fenomen te cuditshme ne lidhje me mua.

Hap teme te humori Jam femer , me quajne femer
Hap teme te seksi, Xhigolo, me quajne xhigolo
Hap teme te psikologjia Paqendrueshmeria, me quajne te paqendrueshem
Hap nje teme diskutimi dhe argumentoj, humorizoj, flas per seksin, psikologjine, fenomenin, paqendrueshmerine, dhe ne fund me thojne ke pi kokaine?:lol:

Per ta sqaruar njehere e mire, nuk jam femer, as xhgolo, as i paqendryeshem dhe nuk pi kokaine, thjesht jam nje njeri normal qe shfrytezoj kohen per tu argetuar dhe diskutuar ne forumn sipas rastit :d
Kshu qe mos ma qani hallin shume, jam me normali nga te gjithe ktu : p

P.S Postimi i pare ishte me gabime drejshkrimore, e korrigjova qe me skadoi 5 minutshi. Na falni : p
 

Lauri

Anunnak
Dua te them dicka edhe une, meqe kam te drejta te kjo teme { se te temat e tjera ma hoqen te drejten )
Nuk e di arsyen e penalizmit te tema e Votimit te Stafit dhe pastaj ma hoqen kete penalizimin. E preku ndergjegja moderatorit? Dreqin ta haje po ca thashe more zoterinj? :d I thashe @Ivy jepja kafe ministrit {@xhelozi){, je qylqe qe i bie qylit qe merr dhe sjep m mos je nga gjirokastra? Kaq mjaftoi penalizim. O zot o zot , mir qe sme pushkatuat. : d
Une nuk besoj qe u fye xhelozi qe i them minister apo qe u ndje keq ivy qe i thashe gjirokastrite , por besoj qe me shume ndje keq moderatori qe me limitoi te tema. Moderator i dashur, ngadale. Mos perdor funksionet e stafit vend e pavend. Ose nese ke pi raki dhe je ber tape, hiq kostumin e moderatori dhe fli gjume. Ne mengjes do ta kuptosh sic duhet.:D
Ne fakt Lauri ka te drejte per stafin, , ju si staf beni mire te rregulloheni vete, te moderoni sic duhet, pastaj anetaret qe postojne, sepse ka ca moderatore qe vete bejne chit chate e vete thojne mos prish tema.

E dyta, nuk kam mbaruar : d

Vej re nje fenomen te cuditshme ne lidhje me mua.

Hap teme te humori Jam femer , me quajne femer
Hap teme te seksi, Xhigolo, me quajne xhigolo
Hap teme te psikologjia Paqendrueshmeria, me quajne te paqendrueshem
Hap nje teme diskutimi dhe argumentoj, humorizoj, flas per seksin, psikologjine, fenomenin, paqendrueshmerine, dhe ne fund me thojne ke pi kokaine?:lol:

Per ta sqaruar njehere e mire, nuk jam femer, as xhgolo, as i paqendryeshem dhe nuk pi kokaine, thjesht jam nje njeri normal qe shfrytezoj kohen per tu argetuar dhe diskutuar ne forumn sipas rastit :d
Kshu qe mos ma qani hallin shume, jam me normali nga te gjithe ktu : p

P.S Postimi i pare ishte me gabime drejshkrimore, e korrigjova qe me skadoi 5 minutshi. Na falni : p
Ku kam fol stafin mo??🤔
Kam thënë "forum rrumpalle". Riferuar temave lojrash chit chat e tema defrimi që mbizotërojnë gjatë gjithë ditës.
Tematika e temave më aktive tregon kategorinë dhe interesin që kjo shoqëri ka.
 
Top