Përmbledhje mendimesh për antarët

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ku kam fol stafin mo??🤔
Kam thënë "forum rrumpalle". Riferuar temave lojrash chit chat e tema defrimi që mbizotërojnë gjatë gjithë ditës.
Tematika e temave më aktive tregon kategorinë dhe interesin që kjo shoqëri ka.
Sidoqofte Lauri...mire qe u bashkuan forumet dhe ta pame ty prap emrin pas 3 vitesh ,e mua gjithashtu etj etj :)
 

Senseo

Audacity.
Une ste citova asnje postim, te permenda po. Po nesr ty nje shaka te dyket ironi zgjidhe me veten o Ridoooo. E them prap jeni bere me fiksime. 😊 najs dej
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Ku kam fol stafin mo??🤔
Kam thënë "forum rrumpalle". Riferuar temave lojrash chit chat e tema defrimi që mbizotërojnë gjatë gjithë ditës.
Tematika e temave më aktive tregon kategorinë dhe interesin që kjo shoqëri ka.
O Lauro, kur thua forum rrumpalle, nuk iu referohesh anetareve por stafit.
Kush e lejoi rrumpallen? Stafi .
Pastaj ke then mendime te tjera ne pergjithsi.
 

Lauri

Anunnak
O Lauro, kur thua forum rrumpalle, nuk iu referohesh anetareve por stafit.
Kush e lejoi rrumpallen? Stafi .
Pastaj ke then mendime te tjera ne pergjithsi.
Mendon se kam ndonjë problem ti drejtohem stafit kur kam diçka kundër??
Stafi nuk komandon dot antarët se në cilat tema të futen.
Se trendi i forumit është kryesisht lojra e argëtim, ç'hyn stafi ktu ?

Stafi mund të ndaloje chit chat jasht tematikës së një teme. Por nuk i jep dot drejtim aktivitetit, cilat do jenë tema aktive. Kjo vjen automatikisht nga interesi e deshira i antarve.

PS. E kthyet atë fjalë rrumpallë në një vullkan lol
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Mendon se kam ndonjë problem ti drejtohem stafit kur kam diçka kundër??
Stafi nuk komandon dot antarët se në cilat tema të futen.
Se trendi i forumit është kryesisht lojra e argëtim, ç'hyn stafi ktu ?

Stafi mund të ndaloje chit chat jasht tematikës së një teme. Por nuk i jep dot drejtim aktivitetit, cilat do jenë tema aktive. Kjo vjen automatikisht nga interesi e deshira i antarve.

PS. E kthyet atë fjalë rrumpallë në një vullkan lol
Po mire meqe se paske me stafin me cte drejte i thua anetare qe bejne forum rrumpall? Nese ti akuzon anetaret atehere per cfar ekziston stafi?Apo tu boj fresk temave qe e bejne rrumpall se sipas teje fajin e kane anetaret.
Po qe se stafi nuk u jep dot drejtim, kot qe ekziston.
Jo mer zoteri paske koncept te gabuar ne menyren se si funksionon ktu. Ti nuk je shenjtor dhe te tjeret rrumpalle. Ti mund te japesh sygjerim dhe te ngresh shqetesim se si po menaxhohet forumi, nese kjo ska lidhje me stafin nuk ke te drejt te akuzosh te tjeret per rrumpallizem.
 

Lauri

Anunnak
Po mire meqe se paske me stafin me cte drejte i thua anetare qe bejne forum rrumpall? Nese ti akuzon anetaret atehere per cfar ekziston stafi?Apo tu boj fresk temave qe e bejne rrumpall se sipas teje fajin e kane anetaret.
Po qe se stafi nuk u jep dot drejtim, kot qe ekziston.
Jo mer zoteri paske koncept te gabuar ne menyren se si funksionon ktu. Ti nuk je shenjtor dhe te tjeret rrumpalle. Ti mund te japesh sygjerim dhe te ngresh shqetesim se si po menaxhohet forumi, nese kjo ska lidhje me stafin nuk ke te drejt te akuzosh te tjeret per rrumpallizem.
Ore ju kuptoni çfarë doni jo çfarë unë them, apo dua të them.
E kisha fjalën trendi i forumit që është kryesisht defrim. Ngaqë dikur ishin në minorancë këta tema.
Do preferoja tema të një kategorie tjetër më aktive
Kaq.

Pastaj edhe unë bëj pjesë në këtë forum, nqs e merrni kaq ofenduese këtë fjalë, ofendova edhe veten time.

Mqs do diçka nga stafi, të them që është ndoshta dhe teper tolerant. Nga eksperienca ime këtu, dikur ishin tepër strikt, "më shumë postime në kosh se nëpër tema".
Ndoshta pse kishte shumë fluks ndërhyrjesh, me qindra anëtar çdo ditë.
 

princesha

Warrior Princess
Me duket sikur ka kaluar nje jete e tere. kohet e fundit nuk kam qene aktive per arsye perosnale, por me duket sikur jam, vetem kam mbet ne 2015 lool:eek:, me duhet kohe, te filloj sidomos me antaret e ri. por te vjetrit i pershendes, mos filloj nje nga nje, por gjithe:)
 

Endrra

VIP
Me duket sikur ka kaluar nje jete e tere. kohet e fundit nuk kam qene aktive per arsye perosnale, por me duket sikur jam, vetem kam mbet ne 2015 lool:eek:, me duhet kohe, te filloj sidomos me antaret e ri. por te vjetrit i pershendes, mos filloj nje nga nje, por gjithe:)
Padiskutim qe do besh miq me artin tend alabastar e dashur .. te vjetrit ste harrojne dot 🥰
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Me duket sikur ka kaluar nje jete e tere. kohet e fundit nuk kam qene aktive per arsye perosnale, por me duket sikur jam, vetem kam mbet ne 2015 lool:eek:, me duhet kohe, te filloj sidomos me antaret e ri. por te vjetrit i pershendes, mos filloj nje nga nje, por gjithe:)
Nese je princesh, as mos ke dyshim se te rinjet do jen pas teje si ushtar te perbetuar, flas per shoket e mi ushtar :D
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Me duket sikur ka kaluar nje jete e tere. kohet e fundit nuk kam qene aktive per arsye perosnale, por me duket sikur jam, vetem kam mbet ne 2015 lool:eek:, me duhet kohe, te filloj sidomos me antaret e ri. por te vjetrit i pershendes, mos filloj nje nga nje, por gjithe:)
Nje xhiro ombrellen desha une, a behet?

P.s Mire se rivjen.
 

Desa

Felix - Culpa
Me duket sikur ka kaluar nje jete e tere. kohet e fundit nuk kam qene aktive per arsye perosnale, por me duket sikur jam, vetem kam mbet ne 2015 lool:eek:, me duhet kohe, te filloj sidomos me antaret e ri. por te vjetrit i pershendes, mos filloj nje nga nje, por gjithe:)
Ka gjasa që forumistët e ri në fakt nuk janë edhe aq të ri. Përshëndetje ENEA -ne (në mos gabohem) për ty 🤗
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Ne te gjithe (te vjetra te reja) jemi shume te dashur, njerez pa hile, pa gjynahe, duhemi shume, kalojm per mrekulli. Kemi virtyte per tu admiruar 🥰🥰🥰🥰🥰
 

Endrra

VIP
Na kapi gastriti jalla me viktimizma dhe Ironie 5 lekshe.. u them sqaroni problemet privat larg syve tane se na dhemb shtylla kurrizore duke ju lexuar dhe duke ber sehir si gjuani kunja majtas djathtas .... qeshni rini meshkuj e femra .. mos rrini me ditet, dy here nga 6 muaj .
Kjo vlen per te gjith stafin qe e keni ber Fv si Kandahar lol
 
Top